Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti kezdenétek kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti kezdenétek kapcsolatot egy fiatal anyukával, mint én?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a másfél éves kislányomat(de persze van segítségem).A barátom elhagyott minket.20 éves vagyok.Most megismertem egy srácot a munkahelyemen,de nem mertem elmondani hogy van egy lányom.Félek hogy nem akar majd velem ismerkedni.Nyügnek fogja érezni ezt a helyzetet.

Van esélyem más pasiknál így szerintetek? Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?


2011. máj. 19. 00:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
76%
20 évesen elég nagy felelőtlenség volt bevállalni egy gyereket, még négy év után is, ugye tudod? Ez szinte várható volt, hogy így alakul majd. A 20 éves kor előtti kapcsolatok nem igazán számítanak, akárhány év is volt, mert azok még nagyon éretlen kapcsolatok, éretlen "gyerekek" között. Nem lebaszni akarlak, de csakis magadnak köszönheted, ha ezek után nehezebb lesz a párkeresés. Viszont egy biztos, soha ne titkold el, hogy van egy lányod, mert egyszer úgyis kiderül. Mégis mi értelme akkor titkolni? Mi értelme van esetleg pár hétig vagy hónapig egy hazugságra épülő kapcsolatban lenni? Mond csak meg az igazat mindenkinek már az elején. Így hagysz választási lehetőséget a pasinak, másfelől időben kiderül, ha nem is érdemes belekezdeni az egészbe...
2011. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Fogsz találni magadnak embert. Az idősebbek közt keresgélj.


Ha meg csak dugni van kedved, akkor irj privit...


33/f

2011. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Előző: Ha ha apuskám, 33 éves pasit gazdag férjnek is talál már.


ma 07:14 megint csak LOL - Ez csak azt jelenti valószínűleg, hogy olyannal tudott csak összejönni (mert 30 alatt próbálkozott például), akivel még neki is jobb volt szakítani, kettő a nem egy az azért vicces rengeteg - látszik nő vagy, és nem gondoltad végig - mert akár kettő és 20 évesen már egy gyerekkel. Meg magyarázom. Tehát ha 18 évesen szülte, akkor is az elmúlt két évben két pasival összejött. Tehát egy pasi egy évig sem tartott ki. És mivel nem mondtál számot min négy, ott meg egy pasi fél évig sem tartott ki az eredmény max. És akkor folyton be lett volna pasizva.

2011. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

+Megjegyezném még hogy harminc alatti pasikkal még ez is "szép" eredmény.


Harmincas éviben akar egy pasi már gyereket, és nem mellesleg pszichésen is felkészült. De arra nem árt felkészülni néhány éven belül sajátot is akar majd. Ha még nincs neki, és ez a jobb választás. Ami nem zárja ki hogy a gyerekednek tökéletes apja legyen, csak azt hogyha nem szülsz neki, az hogy öt év múlva együtt legyetek.

2011. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatot igen, de csak ha jol nezel ki, meg ha anyadeknak lepasszolod a gyereket addig.

Egyebkent tuti buko, az is hulye aki mas gyereket neveli.

2011. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

nanana!


azért az erős, hogy "az is hülye aki más gyerekét neveli"


Rengeteg nő van egyedülálló egy gyerekkel!


Akkor már soha egyiknek se legyen társa?


Jó a nagy része magának köszönheti, ez tény!


De attól még vannak olyan pasik akik ha őszintén szeretik a nőt, akkor elfogadják a gyereket is! De ahhoz érettség kell! És nagyon de nagyon szeretniük kell egymást a nővel! És mértéktelen mennyiségű őszinteség kell! 27/f

2011. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Az egyik haverunk akiről közel se gondultuk h. így megkomolyodik.Kb.20 évesen megismerkedett egy tőle pár évvel idősebb lánnyal, akinek kisgyereke volt.Most már házasok és van egy közös gyerekük is, amásik gyerket is szereti a fiú.(a fiú most kb.24-25 éves)
2011. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Ja vane gy másik lány is akinek 1-2 éves volt a fia,amikro megismerte a jelenlegi férjét és tőlei lett egy fia és ő is 30 alatti.Szóval ne aggódj.Aki értelmes és szeret az gyerekkel is szeret.
2011. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

szia


igaz én lány vok de tippet tudok adni :)

Van egy bnőm igaz idősebb mint te neki is van egy fia, a csaj 28 a fia 5 éves...kb 2 éve megismerkedett egy ismerősömmel. Akire azt lehet mondani hogy nagyon nem gyerekpárti, sőt korházok képest (34 asszem) elég komolytalan...A lányt nevezzük Beának....Bea elmondta neki hogy van egy fia és nem e nagy gond ez...Erre legyen mondjuk Béla azt mondta, hogy nem nem gond de egyenlőre még ne ismerkedjenek össze amig nem derül ki hogy mennyire lesz komoly a kapcsolat....Immáron mint ahogy írtam lassan 2 éve vannak együtt, kb egy évig nem találkozott a kissráccal (nem érezte magát felkészültnek) de most mki boldog. A fiú elfogadta az "új apát", Béla "kibékült a gyerek tudattal" és mki éli az életét :)


Neked is ezt tudom javasolni, ha netán össze ismerkedsz valakivel, mond meg neki hogy van egy lányod, de többet ne...ne eröltesd hogy ismerje meg, ne akard hogy eltartson stb! Sőt ezt kösd ki az elején hogy neked ilyen szándékod nincs...és innen a fiún áll a döntés! Ha jól vázolod fel a helyzeted szerintem akkor lehet még bőven kapcsid :)


L/21

2011. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Jézusom te 21 egy éves szűz fiú, mi az, hogy "amit elmond róla"? Mert mit mond el? Aki él nemi életet, annak számolnia kell azzal is, hogy becsúszik a baba, akkor is, ha védekezik. A kérdező pedig komoly, hosszú kapcsolatban élt, szóval nem értem ezt a kijelentésed, hogy amit elmond róla, mert ezek szerint nem feküdt össze fűvel-fával, az meg, hogy 17-18 évesen már él nemi éltet, teljesen normális. Pusztán annyit mond el róla, hogy így is vállalta a babát, legalább nem futott az abortuszba, fel lehet rá nézni.

Kedves kérdező!

Szerintem ne aggódj, meg fogod így is találni a párod :) Nem 1, nem 2 fiú van, aki nagyonis szereti a gyerekeket és nem fog számára ez rossz pont lenni, ha szeret téged. Szerintem mondd el a munkatársadnak is, ha pedig negatívan reagál rá, akkor se keseredj el, fogsz találni olyat, aki elfogad így :)

19/N

2011. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!