Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt barátommal szakítottunk novemberben. Ő még az exébe volt szerelmes, de az azóta csúnyán kihasználta őt. Nekem azóta volt két kapcsolatom is, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Tudom, hogy el kellene, de nem megy. Szeretem. És szeretnék mellette lenni, átölelni, szeretni. Amikor együtt voltunk, nem volt semmi gond. Nem az exe érdekelte, hanem én, engem szeretett. Csak amikor kezdtünk egymástól elhidegülni (apám októberben meghalt, és emiatt sokat kellett itthon lennem, segíteni, mostanában zökkentek helyre a dolgok), nem találkoztunk eleget, akkor kezdett az exe után járni. Utána kimondatlanul lett vége. Ő összejött az exével, aki azóta csúnyán kihasználta. Szoktunk beszélgetni. Van, amikor közeledik, van amikor elég bunkó... És ezt nem tudom mire vélni. Miért viselkedik így? Próbáljak meg ismét közel kerülni hozzá? Talizgassunk, mint két barát, és hátha? Vagy hagyjam, és keressek mást? Normális válaszokat kérek...


2011. máj. 19. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus gyáva féreg sz*rpasi.Nehogy szóba állj vele,hidd el csak megszívod...Neked egy igazi határozott FÉRFI-re van szűkséged...ne válaszolj neki,ne keresd ...semmi.23N
2011. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tényleg az lenne a megoldás, ha hagynád és élnél. Ha van jövőtök, nem fogsz lemaradni róla.

De persze ha a fejedben jár, ezt úgyse tudod megcsinálni. :) Látszik: okos vagy, tudod, mit kéne tenni., Csak hát mindig ott van az a "mi van, ha"..

Azt nem lehet tudni, hogy miért változik a hozzá(d)állása, valószínűleg még ő is kötődik (bár ez nem jelenti azt feltétlen, hogy szeretne is kötődni).

Egy biztos: ha veled akar lenni, akkor marad és kész.

Ha tippelnem kéne, azt mondom, ne remélj semmit az egésztől, lesz ahogy lesz.

De szorítok, hogy boldog legyél :)

2011. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A barátságot meghagyom, mindegyik volt barátommal megy a dolog. Szerintem az a gond, hogy nem zártuk le. Mert nem azért lett vége, mert nem volt meg a szerelem, hanem nem találkoztunk eleget. Az én fejemben egy merő káosz volt. Csak ott van az is, ha szeretett volna, kibírta volna ezt a fél évet. Tudtunk volna találkozni, nem kérdés. Kissé ritkábban csak. Viszont azt is tudom, hogy szeretett, voltak egyértelmű jelei, minden megvolt, ami egy kapcsolathoz kell. Ez a két véglet zavar csak. Most éppen egy sráccal ismerkedek, de nem álltatom, úgy nem jövök össze senkivel, hogy közben még az exem van a fejemben. Két kapcsolatot tönkretettem ezzel, nem szeretnék a saját boldogságom hóhéra lenni
2011. máj. 19. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!