Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgősen segítség kell! katt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen segítség kell! katt! (? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jó barátságba voltam/vagyok. Nemrég kiderült h több vagyok neki, mint egy egyszerű barát, egyenesen szerelmes belém. Ilyenkor kicsit visszavettem a beszélgetésekből hátha lecsillapodik azt kiderül, hogy csak egy fellángolás (mert elég szeleburdi)Odáig fajult, hogy mostmár le se sz@r. Akk megkérdeztem, hogy haragszik rám vagy mi, hogy ennyire nem beszélünk mire elmondta, hogy szerelmes volt belém és azért nem beszél velem nehogy megint belémhabarodjon. A baj az, hogy csak nagyon jó barátomnak tartom és szeretnék vele dumálni viszont nemtudom hogy állítsam le, pedig hamarosan "el fogom veszíteni". Én 14/L ő 15/F
2011. máj. 19. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem veszíthettek, ha megpróbáljátok...
2011. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de úgy nem vonzódom hozzá
2011. máj. 19. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez az érzelmi szerintem zsarolás elég szánalmas... Vagy legyél belé szerelmes és minden happy legyen, vagy semmi, és le se szarja a fejed? :/ Hát ilyen barátra nem feltétlenül van szükség. Szerintem hagyd békén egyelőre, hátha "kiszeret" belőled, és majd idővel keresni fogja a társaságod minden hátsó szándék nélkül.

Ha viszont úgy érzed, meg tudnád őt szeretni "úgy" is, meg lehetne próbálni, veszteni semmit nem veszthetsz.

21/L

2011. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szórakozik a kurzor. :D Szóval *szerintem ez az érzelmi zsarolás elég szánalmas
2011. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kb, nagyon szánaémas az érzelmi zsarolás.
2011. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elnézést ha félreérthetően írtam le de nem zsarol ezzel csak nem tud vele mit csinálni és inkább ezért nem beszélget velem mert az úgy mind2nknek szenvedés ha ő szerelmes belém
2011. máj. 20. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked mást jelent az érzelmi zsarolás, mint nekünk. :) Lehet azt nem nyíltan is csinálni. Sőt úgy is, h nem tud róla az ember.
2011. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!