Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség de sűrgősen!? (lent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség de sűrgősen!? (lent, kicsit hosszú lett)

Figyelt kérdés
na szóval!a nyáron nagyon sokáig(2,2)hónapig jártam ki 1 nagyon jó helyre(csak úgy apukámmal)most h ugye iskola van és nem birok menni:( szóval teljesen összeomlottam lelkileg mert nem bírom feldolgozni:( a lényegre térek!nagyon megtetszett 1 pasi csak több idő kelett volna ahoz h legyen is belőle vmi.szerintetek mért van ez?vagy mit csináljak?egyátalán 1 ilyet mért nem birok feldolgozni?
2009. szept. 26. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiúval ott ismerkedtél meg, ahova apukáddal kijártál? Alapban nem értem, miért kell apukád, ahhoz, hogy te oda kimehess. Menj ki te magad, és ha szerencséd van, akkor találkozol még azzal a fiúval.


Sárky

2009. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
apukám nem kell oda de mivel ott DOLGOZOTT így neki is jönnie kelett.egyébként meg tényleg rossz mert tudom h én már nem mehetek oda és h nem találkozok vele de mégsem tudom kivern a fejemből mindig rá gondolok és majdnem h sírhatnék jön rám.mért van ez??
2009. szept. 26. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem mehetsz már oda?? ha leírnád lehet tudnánk segíteni... de szerintem ne érdekeljen semmi , csípd ki magad és menj oda majd szólítsd le és kész... :D:D légy bátor
2009. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát akk leírom 1ben:ez az egész úgy kezdődött h a hülye teóm miatt kénytelen voltam odamenni,aztán úgy megtetszett a hely h nem bírtam leálni és csak pörögtem pörögtem és pörögtem.minden jó volt 1-2 hétig.aztám jött Ő és nekem onnantól kezdve nem volt megállás.és az idő cak telt és telt.mígnem elérkezett az utolsó munkanap(mivel stran)és a nyáriszünet utolsó napja:(.és mivel már ingyen nem tudok bemenni így:'(.és mikor apukám utoljára kint volt azt mondta h már nem nagyon jár ki.én erre:(.most kedden(22)-én)voltam kint és nem láttam:(

és ez a kérdés ,mert reménykedek h látom meg megyek én még oda meg minden csak az a baj h már nem:( és én ezt nem birom feldolgozni valamiért:( csak nem tudom h miért.?és akár mikor valami jó pasit látok "elfog a "rossz emlék és semmilyen kapcsolatba nem akarok belemenni mert még mindig Őt szeretem.

2009. szept. 26. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
hát pedig ha nincs más választás akkor ezen túl kell lépned és igenis bele kellene kezdened egy új kapcsolatba mert akkor elterelődne a figyelmed... lehet hogy nehéz lesz elsőre meg minden de ha nem tudod magadban elrendezni a dolgokat akkor csak örlődni fogsz legbelül és ki fogsz készülni... egy pasi miatt pedig nem érdemes... legyél sokat a barátaiddal, szervezz programokat vagy csinálj bármit ami elfeledteti veled ezt az egészet...
2009. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi írtam e-mailt!:)
2009. szept. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!