Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex baratom folyamatos zaklat...fenyeget...nemtudom mit tegyek!! Mit tegyek. Hogy jo is legyen?

Figyelt kérdés

8 honapig jartunk aztan a tavolsag es a nemtorodom miatt szakitottam vele...nagyon kivoltam utanna...most boldog parkapcsolatban vagyok,de elegem van abbol h folyamatosan vissza akarja konyorogni magat!Mar odaig jutott h megfenyegetett...mit csinaljak h felejtsen el....???

Kerlek segitsetek,felek h a baratom megtudja h meg mindig hivogat es abbol botrany lenne!


2009. márc. 13. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mondd meg a srácnak h talizzatok és akkor beszéld meg vele a dolgoat...csak megérti ha meg nem akkor hagyd ott és mondd meg neki hogy szálljon végre le rólad mert neked már van egy másik jól működő kapcsolatod...
2009. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A helyesirasert bocsanat..nem magyar vagyok!
2009. márc. 13. 21:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne talalkozz vele semmi keppen!!!

Abbol csak baj lenne.

Mond meg neki hogy vagy befejezni vagy a rendorsegre mesz!Ez zaklatas!!

2009. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el hogy a fenyegetéssel nem megy semmire, csak azt éri el hogy jobban megutálod.

Vagy ha keres akkor ne állj szóba vele, kerüld el, cserélj telefonszámot is ha kell.

2009. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
en is attol felek..hisz ha mar fenyeget is akkor ki tudja meg mire kepes..:((a rendorseges dolgot mar bevagtam neki de nem hatott!
2009. márc. 13. 21:58
 6/14 A kérdező kommentje:
21:56 tel szamot is cserltem mar....de azt is megtudta nagyon sok baratom van es ugyerzem h valaki folyamatos arulkodik utannam....olyan is megtortent mar h valentinap estejen folhivott az ujj szamomon es elmondta mi volt aznap rajtam,tehat jarkal utannam titokban!
2009. márc. 13. 22:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ha téged fenyeget akkor a barátod miért nem rendezi le a srácot? Ha az én barátnőmet fenyegetné a volt barátja akkor tuti elbeszélgetnék a srác fejével. :) Sok Sikert
2009. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nyomul, fenyegetőzik, zsarol, mert látja, hogy Téged felzaklat Vele.

Ha megadtad a tel.számodat, a dolog egyszerű, letiltod a számát, ha nem lehetséges, akkor meg másik SIM - kártya.

De, tudod, azt nem értem, hogy ha olyan messze lakik Tőled, hogy tud onnan a messzi távolból szívatni?

Hisz a távolság miatt ( is ) mentetek szét, nem?

2009. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hat akkor bovebben ...akkor mikor meg szakitotunk o egyetemista volt 150 km valasztott el tolle es amikor hazajott akkor is inkabb a baratai mint en....es ezt nem ertem en sem h miert pont most kezd velem szorakozni?felnott fejjel....a masik dolog a baratomat felek belekeverni!
2009. márc. 13. 22:09
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

22 óra 7 - es:

Ha csak telefonon tartjátok a kapcsit, akkor könyveld el úgy, hogy csak tartottátok!A technikai megoldást leírtam.

Ha megszüntetsz mindenféle elérhetőséget, ami ezenkívül van, akkor nem történhet semmi gáz.

A barátodnak meg ne mondd el, hogy zaklat ( ne légy már naív, csak magadnak ártasz vele, mert a legtöbb pali ilyenkor "belegondol" / jah, ilyenkor bezzeg tudnak...:P/, hogy talán nem véletlenül lehet az exed nyomulása, biztos Te adtál rá okot ), hanem amikor legközelebb felbukkan ( pl.személyesen ), csinálj úgy, mintha számodra derűlt égből villámcsapás lenne az, hogy ő még akar Tőled vmit.

Sok szerencsét!

2009. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!