Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelnétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek a párotok folyamatos kissebb nagyobb hazugságait?

Figyelt kérdés

A párom, olyan naívan gondol, persze csak a hátam mögött, hogy először csak kissebb dolgokban, majd most a napokban tudtam meg, egy a közös életünket érintő hazugságát.. AAmi több hónapon keresztül folyik..

Mit lehet ilyenkor mondani.. Mi az ami ezt váltja ki benne..?

mindig szeretettel, öleléssel, puszival, tusztasággal, fini ebéddel (4 körül..) várom otthon, pedig én is dolgozok.. Minden rendben van, de mégsincs..

Miért lehet ez?? Mit tehetnék, hogy ne menjen a kapcsolatunkra?

Ezt a nagy hazugságát(Ne megcsalásra gondoljatok!!) már több, mint 2 hónapja tudtam, de most is csak úgy derült ki, hogy anyuja elejtett egy két szót.. És rákérdeztem, hogy miről van szó.. És elkezett az anyjával kiabálni..

Gondolhatjátok..

Elegem van.

Nos? Szerintetek?


2009. júl. 24. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sajna így nem lehet tanácsot adni h nem tudjuk mibe hazudott.
2009. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hali!Talán én megjegyezném, hogy azért nem minden igaz amit lát az ember.Ezt azért mondom mert lehet hogy csak te látod rendbe ezt a kapcsolatot.Mindenképpen szerintem egy tartósnak szánt kapcsolatban megalapozó tégla az őszinteség.Ha ez nincs meg,az építmény ingatag lesz.A titkok,megválaszolatlan kérdések meg még alá is fúrják.Mindenképp egy őszinte, kiveséző beszélgetés kettőtök közt, bármilyen irányba is de megoldást jelenthet.
2009. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát valami nem jó. még ha a munkáért stb.. hazudna, de a közös életetekről hazudozik.

szerintem kérdezd meg miért hazudta ezt+azt. és mindent kérdezd meg 1esével. és ha nem ad logikus hihető választ, akkor rámegy a kapcsolat.


"És elkezett az anyjával kiabálni.. " hát ha az igazságot nem válalja, akkor nagyon gáz van, az anyát osztja ki azért, mert ő hazudott. ahelyett hogy bocsánatott kért volna azért hogy hazudott neked.


szóval én az ilyet kidobnám, mert így egyeltalán nincs hitele. hiszen honnan tudjad hogy mikor mond igazat. ha már kis dolgokban is hazudni kell.


másik lehetőség: pszichológus, beteges hazudozóságra kezelés.

2009. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben megértelek. Nekem is ilyen volt a párom... És hiába szerettem, és tényleg minden jól működött, olyan hülyeségeket beszélt néha, hogy csak néztem, hogy ezt legalább ő elhiszi? És számtalanszor megkérdeztem, hogy miért csinálja, miért nem lehet az igazat mondani? Nem tudott rá válaszolni. De itt egészen kis apróságokra gondolok, tehát pl. melyik busszal jöttél? És azt mondja nekem, hogy a 32-essel. Mondja ezt nekem úgy, hogy 2 perccel előtte láttam leszállni a villamosról.... Tehát ilyen jelentéktelen dolgok voltak, viszont ezek egy idő után nagyon idegesítőek tudnak lenni, és úgy gondoltam, ha ilyenekben hazudik, akkor.... És valóban jól is tettem, hogy elhagytam, mert utólag aztán derültek ki dolgok... :(((
2009. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

megszoksz vagy megszöksz...én még probálom megszokni,de lehet szökés lesz a vége...

a legrosszabb h nem tudnak magyarázatot adni arra hogy miért..pedig a legtöbb esetben nem lenne tulnagy jelentősége ha az igazat mondaná el,sőt olyan is van,hogy tudja hogy tudom mi az igazság,de igy is kéeps az ellenkezőjét mondani,és olyan dolgokban is amik teljesen lényegtelenek...

2009. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Megváltozni szerintem nem fog. Az enyém is ilyen. Amikor jelentéktelen dolgokban hazudik, és nincs rá magyarázat egyszerűen nem értem. És elkezdek mindenféle variációkat kitalálni hogy vajon miért hazudott. És persze ilyenkor mindíg a legrosszabbra gondolok, pedig lehet hogy csak valami nagyon kis apróság. Ez hosszútávon borzalmas. Idő után már azt sem fogod elhinni amit kérdez. Elveszik a bizalom teljesen. Én mindíg hiszem hogy egyszer majd megszűnik, de igazábóé a szívem mélyén tudom hogy nem fog soha. Ha szereted nagyon, meg kell szoknod. Egyszerűen ilyen és kész. Nincsrá magyarázat szerintem. De iszonyat......
2009. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"igazából"
2009. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nos, az én párom is ugyan ilyen, amhogy ti leírtátok.. És elviselni sem lehet sajnos.. Olyan dolgokat ferdít el, ami nem is lenne lényegg. Komolyan olyan mint a busz és villamos kérdés...

De én sajnos ezt soha nem fogom tudni megszokni.. Mindent meg tudok bocsátani, de a hazugságot sajnos nem.. És egyre távolabb kerülök tőle.. Sajnos.. És lehet, nem is akarok már tenni ellene...

És ez szomorít el a legjobban.. Főként, hogy a szüleim 30.-dik házassági évfordulóját fogjuk ünnepelni 2 hét mulva....

Köszi a válaszokat...


De ti hogy tudjátok elviselni?? Nem hiszem, hogy ezt meg lehet szokni.. Borzalom.. És idegesítő..

2009. júl. 24. 19:05
 9/9 anonim válasza:
Én barátom olyanokban hazudik h kimész szombaton a strandra? nem oké. aztán kiderül h kint volt egy másik csajjal meg mikor mész kresszre? fél5 és akkor barátnőmmal elmegyünk oda h tudjak vele találkozni meg h lássam és nincs ott. aztán amikor megkérdezem olyankor eléggé ésszerű válaszokat ad. én így elviselem.
2009. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!