Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex baratom folyamatos zaklat...fenyeget...nemtudom mit tegyek!! Mit tegyek. Hogy jo is legyen?

Figyelt kérdés

8 honapig jartunk aztan a tavolsag es a nemtorodom miatt szakitottam vele...nagyon kivoltam utanna...most boldog parkapcsolatban vagyok,de elegem van abbol h folyamatosan vissza akarja konyorogni magat!Mar odaig jutott h megfenyegetett...mit csinaljak h felejtsen el....???

Kerlek segitsetek,felek h a baratom megtudja h meg mindig hivogat es abbol botrany lenne!


2009. márc. 13. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne félj a barátod belekavarni hisz rá is tartozik mind ez.

Jobb most mint később elmondani neki nemde.?

Ha egyetemista lehetne annyi esze h értelmesen megérti a dolgot.

De ezekszerint ott vmi baj van a fejével..

2009. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha még friss a kapcsolat az új hapiddal, ne mondd el neki, mert még annyira érzékeny stádiumában van ilyenkor mindenki a kezdet kezdetén, hogy fogja, aztán lelép.

Sok ilyen esettel találkoztam már, hogy 1 - 2 hetes járás nem bírt ki egy nagyobb megpróbáltatást, mert nem ismerték egymást olyan jól a partnerek, és a bizalom se volt elég megalapozott.

Ebből a mondatodból következtetek, hogy rosszul is elsülhet a dolog, ha elpanaszolod a párodnak:

"Kerlek segitsetek,felek h a baratom megtudja h meg mindig hivogat es abbol botrany lenne!"

Botrány, de kinek a szempontjából?

Félsz, hogy összeugrik a két hapsi?

2009. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
tilsd le a számát a telefonodba, ha addig hív akor ne vedd fel. Ne idegeskedj rajta, az ilyen tényleg nagyon unatkozhat nemhogy közelebb keresne magának csajt
2009. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tilsd le a számát, addig meg ne vedd fel a telefont ha hív. Csinálj úgy mintha nem érdekelne az egész.sőt ne is érdekeljen:) örül neki ha ezzel idegesíthet..biztos nagyon unatkozik
2009. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!