Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi aki akart jarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki akart jarni velem de kozbe lepet 1 csaj. Aztan most nincs csaja es azt monta a baratnomnek hogy nem kell neki most csaj . Szerintetek varjak ra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 18:36
 1/5 Viktor2011 ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mi az, hogy "várjál-e rá"?
2011. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fke ***** válasza:

ez mindig kamuduma. ne foglalkozz ezzel.


viszont ne várj rá, ha tetszik hívd el valahova, vagy csak simán lógjatok együtt, ha meg annyira nem, akkor minek várni rá?

2011. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a pasiktól hazugság az amikor azt mondják h most "nem kell neki nő" mert maga alatt van vagy csak bulizni akar.


Ez azt jelenti h kell neki nő de csak szexre!


De a másik réteg meg olyan hogy az is hazudik és csak megjátsza vagy sajnáltatni akarja magát azzal h "most nem kell csaj" hazugság baromság....


persze most sokan azt fogják majd mondani h én vagyok a hülye és egy baromság amit mondtam....! 27/f

2011. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen..de ez a legrostabb hogy o akart velem lenni csak hogy egy lany kozbe lepet es a lany becsapta ot nagyon szeretem a fiut es nem birom hogy o engem nem
2011. máj. 21. 10:09
 5/5 Fke ***** válasza:

67%os hozzászoló vagyok


a kérdező elötti komentre:


egyetértek maximálisan.


amint én is mondtam kamuduma, hogy nem kell csaj.


egy férfinál ilyen nincs és pont. - max nem akar foglalkozni ilyesmivel és csak dugni akarna, de arre biztos kellene. Te ismered a srácot remélem nem hagyod magad becsapni stb... de, ha tetszik úgyis fogod, úgyhogy fölöslegesen tépem a szám. Szerintem komoly esély van rá, hogy már meg is dugattad magad veel és leszar azóta...


bocs, de 20 év alatti korosztállyal ez a tapasztalatom.


A felletti sem sokkal jobb csak más téren.


21F

2011. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!