Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levetkőzzek a barátom "előtt"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levetkőzzek a barátom "előtt"?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt és jelenleg távkapcsolatban élünk. Nagyon nagy a szerelem, imádjuk egymást és minden nap órákon át beszélgetünk a neten. Utoljára télen találkoztunk, de még nem feküdtünk le egymással, bár egymást testét már jól kiismertük. Én még szűz vagyok, ő már nem. Nos, az a helyzet, hogy én nem igazán szeretnék levetkőzni a webkamera előtt. Ő szerintem már nagyon vágyik a testi kapcsolatra is, de nekem olyan fura lenne meztelenül egy kamera előtt állni. Ő már párszor kérte, hogy öltözzek át "előtte" de nekem ez valahogy furán jönne le, ez nekem nem olyan mint élőben. A barátom 21 éves. Ti mit gondoltok? 17/L
2011. máj. 20. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

A barátnőm 17, sokat vagyunk távol, mi is kiismertük egymást eléggé, de még mi sem feküdtünk le.


Én örülnék ilyesminek, de nem erőszakoskodnék.


Sokat segítene. Megmondom őszintén nem bírom ki marokmarcsi nélkül, és azért jobb lenne látni erotikusabb formában is mint mondjuk egy telefonhívás.


21/F

2011. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne légy szégyenlős, légy magabiztos. Lejts el egy sexy striptízt elötte a kamerán keresztül is akár, mindketten élvezni fogjátok, de a párod biztos!
2011. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ó hogy ne vágyna már rá:) Szép dolog, hogy távkapcsolatban vagytok és biztok egymásban, de hogy utoljára télen találkoztatok? Hát két dolog jut eszembe. Egy, más csajjal is kavar. Kettő, nem lesz ebből komoly kapcsolat. Én ezeket gondolom.
2011. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha imádjátok egymást, akkor megérti, ha neked ez nem pálya. Mi is 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és vannak dolgok, amit ő szeretne, de én (még) nem. Ezeket meg lehet beszélni, majd később ha te is úgy akarod akk simán mehet. Amúgy mikor látjátok egymást újra testközelből?
2011. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
kavarhat* bocs így akartam írni.
2011. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

22:24, mint írtam én is távban vagyok. másfél éve vagyunk együtt és képzeld, van olyan férfi aki tud szívből szeretni, és tud kivárni. Nem feküdtem le mással mert őt szeretem. Ha valaki lefekszik mással, az amúgy is megtenné, az csak tény hogy előbb következik be ilyen helyzetben. De nem tudok olyan hűségre példát, hogy valaki nem csalja a párját soha, de félév távval már igen. Az táv nélkül is megteszi.


21/F

2011. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Hát azt nem hiszem, hogy megcsalna, hiszen éjjel nappal a gép előtt van, hogy tudjunk beszélgetni.
2011. máj. 20. 23:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem akarom azt mondani, hogy megcsal téged és remélem is, hogy nem fog, de attól független másokkal is lehet beszélgetni interneten:) Én is azt hittem, hogy nem csal meg csak tévedtem. Suli után egyből haza ment, se disco, semmi ilyesmi és neten is sokáig beszélgettünk ami nagyon szuper szuper beszélgetések voltak amiről kizárt lehetne a megcsalás. Na képzeld mégis! Nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de naív se legyél. Bízz benne, mert az kell csak ne csalódj majd:) Szoritok én neked, de ahogy te írtad ő már nem szűz, tudja mi az a pina:D Légy résnél!
2011. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és ígérem nem leszel naív! :)
2011. máj. 21. 17:14
 10/17 A kérdező kommentje:
*leszek
2011. máj. 21. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!