Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátom vs szülők.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátom vs szülők.

Figyelt kérdés

!hónapja vagyok együtt a barátommal.A kapcsolatunk elején mindig ő jött,udvarolt,aranyos volt nagyon(18km-re lakunk egymástól)ő dolgozik és nem mindig van ideje, h lejöjjön és olyan én megyek hozzá.Az utóbbi egy hónapban én mentem hozzá, a szüleim viszont nem engednek,mert h a barátom régen volt nálam és hogy ez nem rendes kapcsolat,meg h halott ügy,és elvárja,h én menjek ő meg nem foglalkozik velem.A barátom meg szeretne látni,mert én tudom,h dolgozik és hiszek neki és tudom h szeret és én is szeretem.Most úgy beszéltük meg , h megint megpróbálom a szüleimtől kikönyörögni,h hagy mehessek,utána ő jön.Nem is merem megkérdezni a szüleimet,mert úgyis tudom,h nemet mondanak,de én szeretem a barátom és látni akarom.Arra gondoltam,h valami ürügyet kitalálok,h elmehessek,de félek h lebukom.Most mit csináljak?A szüleimnek lenne igaza,akik azt sem tudják, h mi zajlik köztünk a barátommal?Egyszerűen nem tudom...

Válaszotok előre is köszönöm : )


2011. nov. 2. 21:39
 1/5 napietus ***** válasza:

ha annyira fontos vagy neki, menjen előszőr ő, akkor a szüleid is látnák a szándékot. de szerintem csak hülyít ezzel, nagyon kényelmes így neki, hogy te jársz hozzá udvarolni....


29/n

2011. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos kényelmes neki de tuti h nem csak kihasználja hanem tényleg fáradt de talán próbáljátok megosztani h ki mikor megy
2011. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te lila ködben vagy ,anyukádék meg tiszta fejjel gondolkodnak és úgy nem kerül pénzbe ha hozzád mennek...Mellesleg...Meghát igen gáz az hogy Te jársz a pasidhoz és nem fordítva...legalább osszátok be aztán szeva...
2011. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, h igazatok van...De mit csináljak,ha ő nem jön?Majd egyszer megunja és annyira hiányzok neki,h lejön...vagay akkor hagyjam és szakítsak?
2011. nov. 2. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt már neked kell megítélned!!!

Neked kell eldönteni hogyan tovább!Itt ne várj segítséget,mert úgyis neked kell megoldanod!!!

Üdv!

2011. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!