Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Ez?

Figyelt kérdés

Zavar. Kellemetlen társaságban is, ha felvetődik a téma. Nem vagyok b-u-z-i! Egyébként is hiányzik. Nem vagyok pedig csúnya, magas is vagyok, meg azt hallom vissza, hogy tetszek a szebb lányoknak is. Szerintük "helyes" vagyok. Viszont még soha nem mentem oda egy lányhoz, hogy na akkor most csajozni fogok. Nem tudom, hogy hogy megy ez, és egyre rosszabb lesz minél tovább húzom a dolgot.

Hol tudnék ismerkedni? Disco NEM, az nem az én stílusom. Most lett vége az iskolának is.

Az a baj, hogy ha beszélek olyannal, aki tetszik mint nő, akkok bennem marad a szó. Pedig máskor meg normálisan viselkedek, meg tudok "laza" lenni. És emiatt attól tartok, hogy kis hülyegyereknek tarthatnak. Sőt biztos, mert tudom.

A másik pedig, hogy ilyen téren válogatós vagyok. Szóval lehetett volna olyan barátnőm aki nem tetszik, csak azzal meg nem tudom elképzelni, hogy együtt vagyok, de mivel nem vagyok olyankor gátlásos, felszedhettem volna. Aki meg bejön azt a töketlenkedésemmel magamra haragítom. Pedig tudom, hogy tetszettem neki, és tényleg full-full csaj volt.

Szóval tapasztaltabbaktól várnék tanácsokat.

Kösz, hogy elolvastad, és ha írsz is... :-)


2011. máj. 20. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez volt velem 19 évesen, most 25 vagyok és még mindig nincs barátnőm, úgyhogy semmi jóra nem számíthatsz sajna :(

Esetleg megérné egy pszichiáterrel beszélned, ő meg tudná mondani mitévő légy. (a hiedelemmel ellentétben nem csak mentális sérültekkel foglalkozik, hanem ilyen hétköznapi jellegű problémákkal is)

2011. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet magadról?
2011. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ilyenekkel kell odamenni, hogy nagyon szép a szemed színe, biztosan válaszolni fog rá és akkor neszeneked ott a beszélgetés, ha meg nem válaszol akkor érezd már magad annyira nyeregbe hogy te kezdeményezel. kicsit akkor legyél rámenősebb, de persze ne vidd túlzásb, ne ess át a ló túloldalára.


Remélem tudtam segíteni! Sok sikert! :)

2011. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Fontos az h amikor beszélsz egy csajjal ne stresszelj rá hidd el megérzi, beszélj vele természetesen akár úgy mint az egyik normális haverral" és ha nem sikerül nem történik semmi ha meg tényleg átlagos vagy annál jobb pasi vagy nyert ügyed van:) de tényleg én mindig azt szoktam mondani bnőimnek is és neked is ezt tanácsolom mit veszíthetsz max a szüzességedet:) légy bátor mert a csajok csak rád várnak:)

SOK SIKERT

2011. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
küldj képet privibe:)
2011. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

25 évesen...addig biztos, hogy nem bírom ki.

__


Ne haragudj, de így teljesen ismeretlenül nem küldök képet magamról. Így is meddig filóztam, hogy megkérdezzem név és arc nélkül. Tényleg, bocs de nem bízok meg benned/bennetek. Ne érts félre de ha kitudódna valahogy, vagy a nevem kerülne hozzá, akkor nem bírnám ki. Meg miért küldjek? :-) Eldöntsd hogyan nézek ki?

__


Egyébként meg ez a problémám, hogy félek a csalódástól, a visszautasítástól. Szóval a kudarctól. Mit veszíthetek? Azt, hogy híre megy, hogy balfék vagyok. "Höhö, nézd a balf@szt 19 éves és még egy csajt se képes felszedni"

__


Egyébként kösz a bíztatást, de valahogy nem megy, nem tudok így odamenni, hogy szép a szemed. És, ha azt mondja, hogy kopj le? Mert aki nekem nem fontos arra azt mondom, hogy lesz@rom. Meg ilyen a stílusom alapvetően, hogy aki/ami nem izgat, azt nagyívben. De aki tetszik, akit szeretek, azért tényleg bármit megtennék, annál is inkább mert már nagyon tudnék szeretni valakit, aki fontos nekem, csak valahogy nem tudom a tudtára adni, de nem is akarok nyálasnak, érzelgősnek tűnni. És ha visszautasít az meg kegyetlenül rosszul tud esni.

Egy szóval, nem tudom, hogy mikor mit kell lépni, hogy kell "jól csinálni a dolgokat". És ez egy nagy visszatartó erő.

2011. máj. 20. 23:12
 7/16 anonim ***** válasza:
aki itt kérdez mindenki azt mondja hogy helyes, és magas... de ha nem volt még csajod annyira azért nem lehetsz helyes... már bocsi... az meg hogy nem mész oda a csjokhoz... hát... mit vársz? a csaj menjen oda hozzád hogy na most felszedem a pasit...
2011. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
pszichiáter tudna okosakat mondani neked, 1 próbát megér
2011. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ááá nem igaz :D Velem hajszálpontosan ugyanez van, a kor is stimmel ráadásul mindenki szerint jól nézek ki :D

Ja és szintén utálom a discot ráadásul válogatós is vagyok. Te nem rólam írtál? :O

2011. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg logikusan gondolkodni. Ha olyan lány tetszik akivel van közös ismerősötök akkor esetleg őt is meg kérdezheted pár dologról. Például, hogy van-e hobbija, ilyesmi. És akkor már adott lesz valami téma amiről akár órákig is el tudtok beszélgetni. Sok sikert!
2011. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!