Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bejön az osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön az osztálytársam. Én 17/F, ő meg 16/L. Azt mondja egy barátnője, hogy én is bejövök neki. De nem merem neki elmondani, hogy a majomkenyérfa nem is majomból meg kenyérből van. Mit tegyek? Ezért meg fog ölni!

Figyelt kérdés
MIT TEGYEK? MIT TEGYEK? MIT TEGYEK?
2011. máj. 21. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél magadon bátorságot és mondd el neki! :) Ha neki is tetszel, akkor nem hiszem, hogy visszautasítana. Hajrá!
2011. máj. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziia

:)

Na hát én 16 éves lány vagyok. Helyzetem kb ugyanez..bejön a srác már vagy 3 éve. Különbség, hogy egyszer már megbeszéltük, hogy én szeretem..erre az volt a válasz h ö is , de nem akarja elcseszni. Én azóta is oda vagyok érte, de nem tudom neki elmondani normálisan.És másnak meg mondta is h ö is szeret engem(ott az orrom előtt, de nekem nem)

Szóval, ha jót akarsz magadnak, és persze a lánynak, akkor mondd el, hogy mi a helyzet, nehogy közben lemondjon rólad!!!!

2011. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem mond el bátran, hogy mit érzel vesztenivalód nincs, nekem már 2,5 éve van egy komoly kapcsolatom, egy koncerten ismerkedtem meg vele és kb 15perc után aztmondtam neki hogy Te nagyon jó pasi vagy...és így folytatódott :D

19L

2011. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!