Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyot kérek? Nincsenek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot kérek? Nincsenek olyan pasik akiknek nem a külső hanem a belső az első szempont egy lánynál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

magyarán ronda de aranyos ?:D hogyne a ronda pasik :D az önérzet nélküli pasik az önbecsülés nélküli pasik :D és egyéb szinonimák


19F

2011. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, de nem érdeklem a nőket, maximum a pénzem meg a tudásom.

20f

2011. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
akármennyit erőlködsz, ha nem vagy szimpatikus 1 csóvának akkor ne várd el hogy megakarjon ismerni...
2011. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Hát helyes pasi biztos nincs.

Max csak csúnya.

2011. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
hat mit mondhatnek!halistennek hogy a kulso fontosabb, de egy ido utan a belso is fontossa valik, es vannak szep lanyok akik nagyon rendesek.hat en nem azok koze tartozok de hat ezt adta a sors, igy erzem jol magam!szep vagyok, de kegyetlen, buszke, onzo, tele vagyok titkokkal de viszont mindenki a jobbik felem lassa, es ebbol kovetkeztetunk hogy meg ket szinu is vagyok! De hat uncsi lenne az elet ha nem lennenek ilyen emberek!:)
2011. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi a bajom hogy a fiú inkább választja a szuperszexi csajt egy napra (vagy több időre és a csaj tökéletesen kihasználja)és észre nem venné azt a tök áltlagos lányt aki állandóan segít neki ha bajban van magyarán a barátja.
2011. jan. 18. 21:48
 7/25 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? ha korombeli akkor írj :D


16/f

2011. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

21:47

legyél büszke magadra...

2011. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nezd kegyetelen vilagot elunk, mindenki a kulot nezi, ki akarna megcsokolni egy ronda csajt?
2011. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Nekem csak annyi a bajom hogy a fiú inkább választja a szuperszexi csajt egy napra (vagy több időre és a csaj tökéletesen kihasználja)és észre nem venné azt a tök áltlagos lányt aki állandóan segít neki ha bajban van magyarán a barátja."


Sajnos az a baj hogy ez fordítva is működik. A nők is csak a külsőt nézik, nem számít ha rendes a srác ha nem jóképű. És az "átlagos lányokra" is igaz ez, nem csak a szépségekre :D.

Szóval a kérdést fordítva is feltehetnénk.. "Nincsenek olyan lányok akiknek nem a külső hanem a belső az első szempont egy pasinál?" (24/f)

2011. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!