Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha egy pasi fél a pókoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy pasi fél a pókoktól?

Figyelt kérdés
ha meglátok egyet sikítva menekülök, nem túl férfias :(:(:(
2011. máj. 21. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nővérem barátja is ugyanígy reagál, mégis több, mint 3 éve együtt vannak :) Nyugi, ez nem kizáró dolog... mindenkinek vannak félelmei, ez normális. Ennyi erővel a tériszonyos férfi is férfiatlan, "gáz" lenne... de nem az. :)
2011. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem vicces,vagyis nekem az mivel én nem félek a pokoktol.

De amugy nem gáz mindenki fél valamitöl:)


16/L

2011. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hasonló érzéseim vannak de ha van nállam 1 papucs akkor semmi probléma :D
2011. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is is. Az ilyen mezei, házkörüli pókoknál gázos ha már sikít. Am pl kevésbé gáz ha valaki az egzotikus veszélyes(ebb) pókoktól tart.
2011. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem túl férfias, de egyáltalán nem "gáz". A férfi nem attól férfi elsősorban, hogy egy pókkal szemben mennyire bátor.
2011. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban a férfi feladata a pókösszenyomás
2011. máj. 21. 10:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellene kinyírni a pókot. Megfogod, kiviszed. Még a csjnak is imponáló, hiszen bátor vagy mert megfogtad, és normális, mert nem ölted meg. Én nem gyilkolom le csak a szúnyogokat.
2011. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért, hogy ne jöjjön vissza :D
2011. máj. 21. 10:56
 9/17 valaki a tömegből ***** válasza:
Én téliszonyos vagyok, de próbálom leküzdeni. Ennek a legegyszerübb módja, ha szembenézel a félelmaddel. Próbálj meg elősször csak pókokat bámulni mesziről, ha hozzászoksz, közelebb is mehetsz, aztán megérinted, és igy tovább, végül már a szájadba is mered majd raki xD
2011. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Félsz a téltől? Ilyenről még nem hallottam.


Egyébként nem akarom leküzdeni, a póknak nem a lakásban a helye!

2011. máj. 21. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!