Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ha a párod egy kicsit biszeksz lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy:

Ha pl fiú vagy, akkor a csajodat tudnád/látnád hogy egy másik csajjal csókolózik/orális szex/ujjazzák

egymást/stb...zavarna-e, attól függően hogy csak egyszer csinálta volna vagy tudnád hogy rendszeresen.

Ha lány vagy, akkor meg természetesen fordítva a nemeket :)

(csak kíváncsiságos kérdés, hogy nektek eről mi a véleményetek,nem történt velem még ilyen)


2011. máj. 22. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
kicsit? igen, nagyon zavarna, ne legyen a fara szabad préda
2011. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és igen zavarna ez így gusztustalan lenne, de a melegeket nem ítélem el, csak a párom ne vonzódjon a fiúkhoz!!! A lányoknál jobban elfogadot az, ha biszexek, a pasikat is izgatja.
2011. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fke ***** válasza:

Férfi vagyok, úgyhogy a női oldalba bele sem akarok gondolni.


Kérdés, hogy mi az, hogy kicsit bisex? Ha kísérletezett és tetszett neki az még nem gáz. Sőt egy kicsit vadabbnak tartanám és még jobban tetszene.


DE! ha folyton csajokkal is flörtölne, vagy megcsalna az nem tetszene.


Am van egy olyan érzésem, hogy félreérted a bisex fogalmát. Attól, hogy tetszenek lányok is még nem leszel bisex. elvileg a nők 40%-a vonzódik a saját neméhez is (valljuk meg, érthető... nincs szebb egy csinos lánynál) ettől még nem bisexek. a kísérletezés is tök normális... isztok egy kicsit aztán smároltok. tudom én hogy megy ez a lányoknál és ez nem sok férfit zavar.


bisex akkor lennél, ha érzelmileg kötődnél egy másik lányhoz akivel szexeltek. Illetve az is elég, ha szexeltek :D, de egy két alakalom még nem gáz ez a lényeg.


(persze ez mind lányokra vonatkozik - egy férfitól krvára gáz)



21F

2011. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nancy Charme válasza:
eléggé.gusztustalannak tartom az ilyet,és a b.zikat is egytől egyig kilőném a holdra.+o(
2011. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jah, nekem is ez nagyából a véleményem :D
2011. máj. 22. 09:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak meleg ismerőseim, emberileg nagyra tartom őket, mert kedves, barátságos, jólelkű emberek, de párkapcsolatban nálam semmilyen "fokú" melegség nem férne bele.


25 N

2011. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha csak egy éjszakás kalandok és nézhetem akkor simán. Ezt közöltem a barátnőmmel is. Nem tartom undorítónak ha két csaj egymásnak esik, de a melegekre inkább nem gondolnék ...

Szóval engem nem zavarna, ha nézhetem és engem nem hanyagol el szexuális téren. F/18

2011. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én bírnám :)


22F

2011. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én is bírnám XD
2011. máj. 22. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondtam a bnőmnek, hogy megnézném XY-al. De csak egyszer.
2011. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!