Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szabad hagyni, hogy elmenjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad hagyni, hogy elmenjen mellettünk a szerelem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Érett nőként (mindenféle kötöttségekkel=gyermek, férj)azt hiszem, nagyon vonzódom egy hasonló kötöttségekkel rendelkező pasihoz. Nem tudunk jókat beszélgetni, nincs bennünk sok közös, de valami mégis vonz benne. Nem akarom egyikőnk kötöttségeit sem megzavarni, biztos vagyok benne, hogy nem is működne egy rendes kapcsolat közöttünk, de egyszer szeretnék vele lenni. (=Ha már szerelmes nem lehetek, legalább ennyi legyen.) Ti mit tennétek? Belefér ez (eddig még sohasem, és ez után sem sosem, azt hiszem) egy hosszú-hosszú évek óta tartó kötöttségbe? Csak az válaszoljon, aki átérzi a problémám. :-)Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 22. 09:07
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:

én nagyon átérzem, amit írsz, mert jártam hasonló cipőben. ugyanígy éreztem, ahogy Te, hogy "Istenem, csak egyszer..." akkor nekem azt mondta a legjobb barátom, vigyázzak, mit kérek, mert ha valóra válik, akkor lesz csak igazán nehéz...hidd el, jobb, ha plátói marad ez az érzés, mert így egyszercsak elmúlik (hidd el, így van, tapasztaltam), és nem keveredsz mindenféle bonyodalmakba. nem vagy rutinos csaló, lebuknál. kinek kell ez? szóval értelek, éreztem, amit Te, nagyon szépen kérlek, hogy hallgass rám!


29/N

2011. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hódolatom Hölgyeim!

Na én pont így jártam: "vigyázzak, mit kérek, mert ha valóra válik..".

És ráadásul én speciel elengedtem. A körülmények, és egyéb okok miatt, azóta is ezt látom legjobbnak, amit akkor tehettem.

Vigyázz mit kérsz!

Arra jutottam, amíg zavarok vannak bennem akármi téren, és úgy érzem emiatt nem tudok valódi társa lenni senkinek, addig nem is fogok próbálkozni ezzel.

Mondjuk ez így ennyiből nem érthető, de nem részletezem, hosszú mese lenne. Üdv!

31F

2011. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Bennem is mindig ugyanez az érzés győzi le a vágyat. Nem könnyű... :-) Azt hiszem nem úszom meg sebek nélkül, se így, se úgy... :-)
2011. máj. 22. 09:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne csald meg a férjedet csak azért, mert az a srác jobban néz ki! Bár nőből vagy, szal úgyis meg fogod tenni, de ezzel a férjeddel és a gyerekeiddel is kicseszel!
2011. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 napietus ***** válasza:
de "így" kisebb sebek lesznek :) egyébként én is utólag nagyon örülök, hogy így döntöttem, pár hónap alatt elmúlt a varázs, és rossz lett volna, ha emiatt a múlandó vágy miatt helyrehozhatatlan hibát követek el. mert tudod, az meg olyan dolog, hogy akik évekig csalja a házastársát, az nem bukik le, ha nem nagyon ostoba, de ha Te vagy én megtennénk, biztos azonnal lebuknánk. ahogy ha a boltból lopni akarnék, azzal is lebuknék azonnal, ugyanezen okból: nincs rutinom benne.
2011. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mekkora sebbel jár, ha megtörténik és lebukás a vége, de a vágyakozás sem jobb szerintem. Igen azt hiszem, pontosan az a baj, hogy képes vagyok nőből lenni anya és feleség létemre. Megszoktam már, hogy a gyermekeim, a férjem minden kérését azonnal teljesítem, és ez így is van jól, hiszen ők a legfontosabbak, de az amit, én szeretnék, valahol a sor végén. Azt hiszem, ha mindig azt teszem, ami helyes, csak még izgisebbnek tűnik, amit nem szabad, és esetleg belefásulok abba, ami egyébként az életcélom, hogy felneveljem a két kicsim és boldoggá tegyem a férjem, és talán közben titkon csak még jobban vágyok az ismertlenre... Néha arra gondolok, miért olyan nagy dolog ez?, miért nem lehet ezen túllépni?, miért kell mindig makulátlannak lenni?, soha nem lehet megbotlani?, minden vágyunkról le kell mondani csak azért mert már elmultunk 18?, olyan nagy bűn ez?, nem jobb lenne, ha megtörténne és mehetne minden tovább? Ezt bogozzátok ki!!! :-)
2011. máj. 22. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Minek írtad ki ezt a kérdést? Úgyis meg fogod tenni, ezután a komment után még biztosabb vagyok benne. Csak szegény férjedet meg gyerekeidet sajnálom.
2011. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 napietus ***** válasza:

ha megtörténne, nem menne minden tovább. akkor sem, ha nem buknál le. nagyon jó érzés lenne megkapni, akire vágysz. de ez olyan, mint ha valaki csak egyszer "kipróbálja" a heroint. sőt, még lehet veszélyesebb is. újra vágyni fogsz rá, és az is lehet, hogy beleszeretsz, pedig nem lennél vele boldog, ezt most MÉG tudod. vagy ő szeret beléd, egy szerelmes pasi meg őrültségekre is képes. pl. kitálal a férjednek, hogy örökre megkaphasson.


apukám azt mondta nekem 18 éves koromban, hogy sose keverjem össze a vágyat a szerelemmel és életem legboldogabb óráját a boldog élettel. mondani könnyű, betartani nehéz. ne tedd ki magad ennek a döntésnek, nem éri meg. vagy ha mégis: legyél óvatos, mint egy fogorvos. mintha legalábbis gyilkosságra készülnél. de ez csak akkor áll, ha semmiképpen nem tudlak lebeszélni. legalább nagy bajba ne kerülj.

2011. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Maximálisan egyetértek veletek. Hideg fejjel én is mindig erre jutok :-) Tudom, hogy úgy van jól az életem, ahogy van, nem is vágyom arra, hogy másképp legyen, becsszó :-). Szerintem egy megcsalás NEM is erről szól. Kirakat effekus az egész, csak nehéz becsukni a szemem és úgy tenni, mintha nem is vágynék rá. Gondoltam leírom Nektek, hátha adtok valami tanácsot. Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 22. 11:13
 10/14 A kérdező kommentje:
ui: azt hiszem valahol a szívem mélyén reménytelenül és elkeserdetten szeretem azt a valakit, de örülök neki, hogy megismerhettem, még ha csak fájdalmat is tudott csak okozni nekem.
2011. máj. 22. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!