Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy egy izmos, testére igényes srácnak tetszem, mikor én nem sportoltam sose ennyit?

Figyelt kérdés

Sajnos egész gyerekkoromban kövér voltam,és erre még rátett az, hogy elhittem,hogy tetszem 1 fiú osztálytársamnak,de hülyített.... :( Azóta lefogytam, 76kg vagyok most 172cm mellé,de hát nagy has,meg hájas test....... utálom...... az egész kinézet témát,magamnak nem jövök be.Odafigyelek az étkezésemre,néha sportolok,sajnos elég keveset,mert épp most nincs több lelkierőm,de mindegy,nem kell a kioktatás,tudom,hogy fogynom kell,meg akarok is....


De sajna már annyir kiégtem,hogy

1.nem tudom elhinni,hogy létezik olyan fiú,akinek tényleg tetszem(a szemét osztálytársam elég mély nyomot hagyott bennem!!! )

2.ebből következik,hogy sose tekintek egy fiúra se úgy,hogy lesz belőle valami(nem vagyok biszex vagy leszbi,csk egyszerűen úgy érzem,hogy nekem már sose fog összejönni és így halok meg :/ )


Ez ugye fura,mert úgy tűnik,hogy mégis tetszem most valakinek,de nem megy,nem tudom feldolgozni!Első alkalommal is,mikor közeledett,szúrós szemmel néztem rá,ahogy láttam,utána magába zuhant,de még azért nézeget...meg próbálok közeledni,de hát ez a félelem+a kiégettség!!!!!!!!!!!! :/


Mindig az jár a fejemben,hogy biztos ez?

Na meg a tükör.....hogy nézek már ki....... :/


2011. máj. 22. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja nem tudom mennyi esély van...........Látszik,hogy ő elég népszerű.......Én meg........nem járok el otthonról,már egy ideje nincsenek is barátaim,barátnőim....Persze a suliban állítólag mindenki bír,de szerintem hazudik mindenki,ilyen nem létezik..........

Az a lényeg,hogy itthon ülök és gubbasztok már jó ideje!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 22. 22:34
 2/4 anonim ***** válasza:

A gond, hogy ezt gondolod magadról.Mégis mi a francért lennél te értéktelenebb, mint bárki? Aki ilyet mond rád, vagy megbánt,az a saját hibáit szeretné kompenzálni. Én is teltebb vagyok. ÉS??? Ettől még ugyanúgy szép az arcom, van derekam, és egy jó humorú, okos nő vagyok. Akinek nem tetszik nem kötelező velem szóbaállnia, szeretem magam, szeretem, hogy vastagabbak a combjaim, nekem tetszik :)

Csúnya ember pedig nem létezik :) A magasságodhoz pedig nem is vészes ez a súly. Igenis hidd el ha valakinek tetszel, mert te is szép vagy, ahogyan mindenki. Ha az illető sportos, hát sportos. Az első barátom is gyúrós srác volt , pedig akkor sem voltam vékony :)

2011. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem 2 kövér lányt. Egyik sem volt különösebben csúnya arcra, vagy ilyesmi, csak hát a súly.

Az egyik folyton azon aggódott, hogy mit mondanak mások, mit gondolhatnak vajon róla, mert ronda-kövér mittudomén. Semmi sem hatott rá és boldogan bekattant evvel a tudattal, hogy nem kell senkinek. Egy idő után pedig mindenkinek elege lett belőle, hogy sajnáltatja magát.

A másik tudta, hogy kövér csak épp lesz*rta. Kapva kapott az alkalmon, aki véletlenül udvarolt neki, azzal barátkozott, aztán ha leléptek vállat vont, hogy rövid az élet, hogy ezen keseregjen, és nagyon nem válogathat, szóval megragadta a lehetőségeket, kockázattal mindennel együtt... És volt is komoly kapcsolata!

Ne várd, hogy majd a belső szépséged annyira körberagyog és elvonja a figyelmet a súlyodról, de azért egy próbát megérne, hogy élvezd az életed. Különben lemaradsz róla és azt jobban fogod bánni.

20L

2011. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valaki jól néz ki, nem biztos, hogy az ízlése is ugyanolyan jó.

Attól még, hogy valaki rosszul néz ki, nem biztos, hogy az ízlése is ugyanolyan rossz.

2011. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!