Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék túllépni ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék túllépni ezen? Hosszú, de nem tudom rövidebben.

Figyelt kérdés

Májusban megismerkedtem a neten egy lánnyal, aki itt lakik a "szomszéd" városban, kb 25 km-re. Minden tök jó volt, elbeszélgettünk. Eleinte nem mert bízni bennem, mert a volt barátja által okozott sebek még frissek voltak, de aztán végül egész közel kerültem hozzá. Nem erőltettem a párkapcsolat részét a dolognak, mert nagyon kedveltem és gondoltam ha nem lesz semmi, akkor is örülök a barátságunknak. Később úgy éreztük kialakult valami több, mindkét részről. Találkoztunk, (2 hónap után) megvolt az ölelés, csók, simogatások, nagyon boldog voltam. Éreztem, hogy akar, hogy szeret, ahogyan megcsókol, hozzám ér (odalent is megfogott*), ölel, szóval úgy gondoltam minden rendben. Minden kis titkát elmondhatta, meghallgattam és megvígasztaltam, ha baj volt.

Aztán egyszer csak kezdett minden talit visszamondani. Vagy nem volt ruha, amit felvegyen, vagy sok dolga volt, vagy el kellett mennie stb. Telefonon és neten viszont elég sokat beszélgettünk, mondta, hogy kíván meg szeret engem, de utóbbiban nem biztos, hogy szerelem vagy szeretet. Mondtam, hogy oké, gondolja át, én nem siettetem, nem erőltetek semmit. Pár hét múlva elmondta, hogy nem szerelmes és nem velem van a gond, de nem akar barátot mert úgy érzi nem áll készen rá. Sajnáltam, de gondoltam elsiettük, és ha majd több időt töltünk együtt, talán érezni fogja, hogy kellek neki, és talán kialakul valami több. Nyár végén találkoztunk, átöleltem, beszélgettünk és sétáltunk, picit hozzám is bújt. Éreztem, hogy valamitől más, de gondoltam csak össze van zavarodva.

Aztán elkezdődött a tanév. Én abba a városba járok iskolába (vonattal), ahol ő lakik, szóval gondoltam majd többször talizunk, ha máskor nem is, de suli után. Hát nem. Sosem ért rá, mert sokat kellett tanulnia, meg el volt havazva. Telefont már ritkán vette fel, és ha mégis, akkor is úgy éreztem, hogy zavarom. Folyton elköszönt, hogy álmos és megy aludni, vagy hogy még tanulnia kell, és mondta, hogy mostanában nem hiszi, hogy ráér találkozni.

Múlt héten láttam egy másik sráccal egy padon. Nevetgéltek meg beszélgettek, bár nem néztem sokáig őket, lehet, hogy volt több is. Rákérdeztem erre telefonon, és elmondta, hogy Ő továbbra sem szerelmes belém és ez a srác annyira más, de nem tudja, hogy ő kell-e neki. Mindenesetre velem nem akar párkapcsolatot semmiképpen sem. Hogy miért nem, azt nem tudja megfogalmazni, de engem nem akar. Számonkértem, hogy mégis miért kellett ennyit hazudozni meg állandóan lerázni, miért nem lehetett elmondani? Erre nem mondott semmit. Mondtam, hogy jobb lesz, ha megszakítjuk a kapcsolatot, bár nem igazán van mit.. Erre annyit mondott, hogy "jó, szia", aztán utána írt egy emailt, hogy én sosem szerettem őt és egy szemét vagyok.


Próbáltam rájönni mi volt a gond velem, de nem tudom. Nem vagyok ronda, nincs gond a méreteimmel sem (írtam, hogy megfogta, csak azért emelem ezt ki mert ez sem lehet gond). mindig segítettem neki, akár tanulásban, akár másban, nekem tényleg elmondhatta bármi bántja. Egyszer még éjjel 2kor is felhívott, mert éppen bántotta valami, és meghallgattam, tanácsokat adtam Neki. Barátok voltunk, ha nem is akar párkapcsolatot, nem értem hogy tud csak így eldobni. Miért csinálta ezt?


Én 20/F, Ő 19/L


2011. okt. 24. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Hülye a lány. Ennyi. Halálosan komolyan mondom, velem is volt már ilyen. Ködösít neked, hogy nem ér rá, közben meg másik sráccal van. Valószínűleg a másik srác egy nagy tapló, és azért kell neki. Az ilyen lányoknak mindig a tahók kellenek, az előtted levő barátja is hogy megbántotta.


Ne is gondolj rá többet, az ilyenekre vissza sem szabad nézni! 20/F

2011. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne magadat okold. te nem hibáztál semmit. mivel közölted hogy szakitsátok meg a kapcsolatot ezért övisszatámadt. nálam az exeim csinálták ezt. szakitottam velük és eleinte kedves voltam de nem volt jo aztán bedühödtem és közöltem hogy ne tapadjanak rám erre én voltam a szemét. ne törödj vele. igy vezeti le a sérelmét vagy nem is tudom milyét.

ugy viselkedik mint egy kis tini. én legalábbis akkor csináltam ilyet hogy nem tudtam mit és kit akarok. nem elég érett még. hagyd eluszni.

2011. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én nem ilyennek ismertem meg. Oké, hogy nem tudja mit akar, de hogy lehet egy barátságot (vagy nevezzük aminek akarjuk) csak így kidobni az ablakon? Nálam ez nem így megy, hogy csak úgy váltogatom a lányokat, meg az emberi kapcsolatokat. Fáj.
2011. okt. 24. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, erre mondják azt, hogy félreismerted. Ez van... nyilván nem jelentesz neki annyit, mint amennyit ő jelent neked, és valószínűleg nem is fogsz. Ott kell hagyni szépen, egyszer majd rájön, hogy mit hagyott ki, és egyszer te is rájössz majd, hogy milyen jól tetted, hogy nem jártál vele :)
2011. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem is akarnék járni vele már így (de könnyű mondani), ugyanakkor megalázó, hogy így lepattint, ha van valaki más aki jobb. És nem értem miben jobb nálam a másik, hogy csak így lesz_r.
2011. okt. 24. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy lelkileg totál labilis csaj, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2011. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem az megalázo hogy igy lepattint, az lenen az ha futnál utána hogy de miért meg de neee és legyünk barátok.na az megalázo. és szánalmas. vond meg a vállad és lépj tovább.
2011. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, kifelejtettem néhány dolgot, ami még fontos lehet. Tali után pár nappal mikor csak telefonon és MSN-en beszéltünk, mondta, hogy nem érzi, hogy a barátnőmként kezelném. Én mondtam neki, hogy ezt telefonon és pötyögve nem tudom, ezért kéne minél többet együtt lennünk, dehát nem ért rá a fentebb felsorolt indokokkal.

A másik, hogy miután elmondta, hogy nem szerelmes belém, ő vetette fel, hogy szakítsuk meg a kapcsolatot, mert úgy érzi kihasznál ha nem viszonozza az érzéseimet és ez nem jó. Én viszont szerettem volna, ha megmaradunk barátoknak, mert egyszerűen ez a kettő nálam "összenőtt", és kibírtam volna, ha nem szerelmes. Le is írtam neki az ezzel kapcsolatos érzéseimet egy elég hosszú levélben, de arra is 2 mondatban reagált, ilyesmit, hogy "kösz h leírtad még átgondolom". Aztán 1 hét múlva megint elég sokat beszéltünk.

2011. okt. 25. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Borderline személyiség zavar. Sajnos keveset foglalkoznak ezzel a jelenséggel pedig probléma .A lány se tudja ,esetleg vesd fel neki .Több önismeret segíthet rajta később. Ebben az egészben az a borzasztó ,hogy valmi érzelmi muníciót nem kapott meg gyerekként mondjuk . Majd az egoja hajtja lehetetlen és kiszolgáltatott helyzetekbe (látszólagos exibicionizmus , szeretet elfogadás képtelensége, folyamatos figyelemre vágyás majd eltünögetés ). Általában trauma v traumák eredménye. És ettől ő is szenved ,de te nem tudsz mit tenni .asszisztálni felesleges, játszmákban az ilyen ember kimérethetetlen ,mert iszonyat intelligensek általában ,ezért -sokszor nem tudatosan de manipulálnak is .Te vagy valmi érzelmi biztonság féle amivel a bizonytalanságait kompenzálja- mindig számíthat rád. és ez bűntudatot kelt benne, mert tudja h nem elég erős ,és azt is tudja h valamiért nem tudja azokat az érzéseket viszonozni amit jobb helyeken szerelmek hívnak.

Azt kell mondani h áll. Foglalkozzon a saját lelkével ,ha ezt megmondod már tettél érte .


Egy bordelineos

2011. okt. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!