Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túllépni egy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni egy le sem zárt kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Én 22 éves lány vagyok, ő 35 (értelemszerűen férfi :)). Áprilisban kezdődött az egész, segített túllépnem egy előző nagy csalódásomon, természetesen azzal a nem titkolt szándékkal, hogy megkap a végén engem. Megkapott nagy nehezen, minden nagyon jó volt. Kis színt vittem az életében, ő is boldog volt, ezt láttam és éreztem rajta. Elmondása szerint minden nagyon jó volt velem. Gyakorlatilag ott laktam nála. Aztán valahogy mégis elromlott, megbeszélni nem tudtuk, mert szerinte nincs is probléma, de ő nem igényli a gyengédséget, a szerelmet, nem igényli, hogy utcán megfogja a párja kezét, szinte azt sulykolta a fejembe, hogy a szerelem rossz, nem kell...

Aztán valahogy mégis újra elkezdtünk találkozgatni. Újra összemelegedtünk, ezúttal más volt, mint először. Sokkal édesebb, jobb. Mindketten úgy véltük, hogy először nagyon elkapkodtuk a dolgot. De közben nekem bejött egy külföldi út, és kétséges volt, hogy hazajövök-e 1 hónap múlva. Nagy szenvedés volt, sírás, hosszas búcsúzás, 2-szer. Aztán sms-ek, chat, levelek, úgy éreztem megvár. Aztán kezdett elmaradozni. Kértem, hogy mondja meg, van-e értelme hazamennem, mert ha ő nincs, ha részéről vége kettőnk között, akkor nem megyek. Ingerülten csak annyit válaszolt sms-ben, hogy neki ne legyen ehhez a döntésemhez köze, ő csak egy plusz, ha hazajövök. Gyanús volt, de végül mégis hazajöttem, iskola miatt (1 hónap után).

Aznap találkoztunk, meg még utána kétszer, és azóta semmi.

Eltűnt. Nyaggattam, hogy mi baja lett, hogy most mi van, de semmi... neki nincs semmi baja. Közben sejtettem, hogy van más neki, de tagadta, azt mondta, még csak nem is alakul, és ha lenne bárkije is, azt tőle tudnám meg. Természetesen nem tőle tudtam meg. Bulifotókon látom őket együtt, tegnap a barátnőjével együtt jöttem vonaton, kijött elé ez a srác... ők nem vettek engem észre, hála istennek. Sétáltak, kézenfogva...

Hetek, lassan hónapok óta ígérget, hogy megbeszéljük ezt, mert nem akarja elveszíteni a barátságom... stb. De ha véletlen ráérek, és ő sem dolgozik, akkor mindig kitalál valami programot, ami miatt nem ér rá fél órára.

Tudom, hogy nem kellene foglalkoznom vele, és meg is van. Nem foglalkozom vele. De amikor meglátom őt, vagy az új barátnőjét, aki fiatalabb nálam is, mindig összetörik bennem valami. Újra és újra. Annyira lezáratlan ez az egész. És annyi kérdésem van, egyszerűen nem értem mi történt, ha egy szemét lettem volna vele, megérteném, hogy szó nélkül lelép. De mindent megtettem érte... áhh...


Elegem van, hogyan legyek túl ezen, hogy ne érdekeljen? Mantrázom magamnak, de egyszerűen nem tudom magam kontrollálni, legszívesebben írnék neki ismét, hogy mostmár vegye fel a pléhpofát, álljon elém és nem magyarázatot kérek, csak valami pontot az egésznek a végére, meg úgy valami okot. Aztán felőlem nem is kell tartani a kapcsolatot velem, el is felejthet, hogy valaha is köze volt hozzám, csak legyen vége, mert így nekem nagyon rossz. :(


2011. okt. 15. 17:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Amit írtál, jó ötlet. Hívd fel és mondd meg neki ezt. Hogy nem érdekel, ha vége, csak legyen annyi vér a pucájában, hogy a szemedbe mondja.
2011. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, igaz nekem még csak 2 hónapja tart kb. Nálunk is az van, hogy nem akarja a szerelmet, nem akar gyengédséget, nem akar kézenfogva sétálni, és nekem meg pont erre lenne szükségem...úgy vagyok vele, hogy még várok (bár neki is van valaki más, úgy ahogy a melletted lévő férfinek is...)aztán kiderül úgyis egy idő után, hogy mi lesz. Ha nem akar akkor beletörödök, ha pedig igen akkor változtatunk majd a dolgokon, hogy nekem is és neki is jó legyen.
2011. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

De már százszor megpróbáltam megbeszélni vele. Már annyira cikinek érzem magam, hogy hívogatom. Mondtam is már neki, hogy engem nem az zavar, hogy mással van, hogy mást szeret, vagy akármi... hanem az zavar, hogy hazudozik össze-vissza.

Persze ekkor mondta, hogy ő nem hazudozik... nem is értem mit agyalok még rajta. De olyan fájó pont ez, hogy végignézte, hogy milyen r*hadt módon lett vége az előzőnek, hogy akkor mennyire belebetegedtem, és ő is hasonló módszert alkalmaz?

2011. okt. 15. 17:54
 4/26 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.


Elfelejtettem: én 22/L ő 34/F

2011. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hívd fel vagy írj neki emailt. Mondd meg neki hogy nagyon szépen kéred és könnyítse meg a helyzeted, ha már tényleg nem szeret akkor legyen szives írja/mondja meg, legyen annyi bátorsága a szemedbe mondani. Mert így nem tudsz továbblépni, vagy csak nagyon nehezen...
2011. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem alkalmaz ilyen módszereket, ő kerek-perec megmondta, hogy neki van egy másik, csak az a gond h részemről már érzelmek vannak felé...néha összejárunk meg ilyenek, de amolyan se veled se nélküled kapcsolat ez...sajnos
2011. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Dühösebb pillanataimban megfogadom, hogy azért is zaklatni fogom, nehogymár nyugodt legyen és jól érezze magát, ha már így a képembe hazudozik folyamatosan. De amikor lenyugszom meg a fejemet verném a falba, hogy hát mi vagyok én, semmi tartás nincs bennem?!
2011. okt. 15. 18:00
 8/26 anonim ***** válasza:

Én a büdös életbe nem keresném a helyedben ezt a pasast, lezárnám annyival, hogy szarik rám és egyértelmű, hogy sunyi. Ha akarsz egy objektív véleményt: ez a fickó negyadannyira nem akarja veled ezt a kapcsolatot mint amennyire te vele, ráadásul több vasat is tart a tűzben. Innentől dönts belátásod szerint, megéri-e neked, hogy utána futkoss.


25 N

2011. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Tisztában vagyok vele, hogy nem akarja velem, én sem akarom már vele. Nem értetted meg a problémámat.

Nekem az a bajom, hogy így sehogy nem lett vége. Se füle, se farka az egésznek.

És lényegében nem tart több vasat a tűzben, mert velem már kb. 2 hónapja nem találkozott.

2011. okt. 15. 18:17
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egész egyszerűen beszéld meg magaddal, amit már az előbb írtam. Vannak ilyen gerinctelen férgek, akik még ennyire se képesek, hogy tisztességgel lezárjanak valamit. Fogd fel tanulópénznek, hogy az ilyenen problémásnak ígérkező eseteket (mert kötve hiszem, hogy ne érezted volna az elejétől kezdve, hogy valami itt nem százas) a jövőben maximálisan igyekszel kiiktatni az életedből. A bosszút nem ajánlom, úgyis vissza fogja majd kapni az élettől, Isten nem ver bottal...
2011. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!