Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, megbeszéltük, hogy megpróbáljuk barátként. De akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

a barátom 2 napja szakított velem, azt mondta, már nem tud rám barátnőként tekinteni. 3 és fél évet voltunk együtt. azért maradtunk barátok, mert mind a kettőnknek nagyon nehéz lenne a másik nélkül, kb mindent tudunk egymásról, egymás legközelebbi ismerősei vagyunk. úgy gondoltam, próbáljuk meg, meg látjuk, hogy sikerül.


de a barátom azóta is olyan, mint eddig... becézget, ölelget, simogat, masszíroz, naponta beszélünk, ma reggel korán írt nekem sms-t, ilyet pedig már vagy fél éve nem tett... szóval nem tudom, szerintem barátság és párkapcsolat között nem annyi a különbség, hogy nincsen szex meg csók. nem zavar ez a szituáció, ne értsetek félre, de miért csinálhatja ezt? így akaratlanul is reménykedek, pedig lehet nem kellene.


(én 19/L ő 24/F)


2011. máj. 23. 14:25
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Biztos másik lányokkal is meg szeretné próbálni. Amíg nincs más, addig azért téged tart a spájzban, hátha meggondolja magát. Aljas dolog... de hát az is butaság, hogy valaki elhiszi, hogy 3 év után simán szakít két ember és pajtások lesznek...
2011. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Kihűlt benne a lángolás és talán nem akar kötöttséget. De még jó veled lenni, csak így szabadnak érzi magát. De az is lehet, hogy új partner van a láthatáron, csak te még nem tudod.
2011. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakítás után nem túl jó ötlet a baráti kapcsolat. Mármint nem úgy értem, hogy akkor ellenségekké kell válni, de szerintem, ha egy párkapcsolat véget ér, kell egy kis idő ahhoz, hogy elfelejtsétek valamennyire az együtt töltött időt. Kicsit várni kell, hogy kiszeressetek egymásból.
2011. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
új partner biztos, hogy nincsen. ismerem, tudom, hogy inkább egyedül akar most lenni. meg túlságosan bezárkózott mostanában, lány barátai szinte nincsenek is, nem is szívesen beszél senkivel. csak 1-2 srác barátjával.
2011. máj. 23. 14:31
 5/7 A kérdező kommentje:
ő kiszeretett belőlem. én sem úgy szeretem már mint régen, de azért még szeretem. azt gondoltam, hogyha nem beszélnék vele, még nehezebb lenne a dolog... de alapjáraton ő keres engem, nem én őt. ő jön oda megölelni, nem én. én próbálok távolságot tartani. lehet, hogy azért teszi, azért érdeklődik, mert aggódik, hogy hogy viselem?
2011. máj. 23. 14:33
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:
Akkor miért szakított veled? Olyan nincs, hogy 3 év után elhiszed ezt, hogy "Nem tudok rád barátnőként tekinteni". Ott valami ok van a háttérben, vagy ő akar mást, vagy te voltál már túl idegesítő neki. Most azért érzi jobban magát, mert már nincs kötöttség.
2011. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mostanában sokat veszekedtünk. természetesen mindkettőnknek része volt ezek kiváltásában, de ő mostanában amúgy is elég ingerlékeny, életének egy elég rossz szakaszát éli.
2011. máj. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!