Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel kéne háborodnom, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel kéne háborodnom, vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
A feleségem belenézett az internet előzményeimbe. Nem talált semmi különöset. Nekem csak az a problémám, hogy kutakszik utánam. De az előzményeknek nincs jelszava, nem tilthatom le. Haragudnom kéne rá, vagy csak egyszerűen töröljem ki a linkeket, ha nem akarom, hogy megnézze. Úgy érzem, nem bízik bennem.
2011. máj. 23. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs takargatnivalód, nevess rajta egyet.

Ha meg van, akkor törölgesd ki őket :D

2011. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nem adtál rá alapot, hogy ne bízzon benned, akk háborodj fel!
2011. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy ccleaner nevű ingyenes progi, ami másodpercek alatt nyomtalanul kitörli az előzményeidet, ha szeretnéd.


A kérdésedhez: szerintem egy jó kapcsolatban mindkét félnek meg kell legyen a saját intim szférája, mert csak így lehet harmonikus a kapcsolatuk.

Ezt sokan nem veszik figyelembe, pedig kellene, kölcsönösen.

2011. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a google chrome nál van olyan hogy inkognítóablak és amit ott nézel nem látszik majd utána se ott se a rendes böngésző címlistáján.
2011. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis gáz, ha kutakodik utánad! Nekem eszembe sem jutna ilyesmi, soha nem nézem meg se a gépén, se a telefonján, hogy van e valami... itt kezdődik a bizalom, szerintem, és joggal várom el, hogy ő se tegye! Nem azért, mert takargatni valónk lenne, hanem mert egy házasságba igenis kell a bizalom. Bár lehet, hogy én könnyen pofázok, mert a férjem amúgy is mindent elmond, de szerintem ő is nagyon kiakadna, ha a gépén, vagy a telefonjában turkálnék... :) 27/N
2011. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg pár oldalt a beteges féltékenységről és a privát szféra fontosságáról, és hagyd benn célzásképpen.
2011. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo,

ne iteld el a feleseged egybol emiatt...SAjat peldam: biztam a ferjemben,soha eszembe nem jutot kutakodni,mindaddig,amig egyszer rairt egy "kedves baratnoje" skypeon,akkor meg rogton elojottek az elozmenyek...Oszinten,nem orultem annak,amit lattam.

Az en kezes barany ferjem kozel egy eve udvarolgatott annak a nonek,mi tobb,meg talalkoztak is...Persze,szerinte artatlan hulyeskedes az egesz,de kivancsi vagyok,forditott esetben is igy latta volna -e...

Nos, egyetlen no(sem ferfi) sem szereti,ha hulyet csinalnak belole a hata mogott.

Azok utan bizhatok benne?

2012. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!