Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyukája tiltja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyukája tiltja tőlem a fiát! Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

A barátomat 2 hétig eltiltotta tőlem az anyja. Velem bünteti, mert én vagyok neki a legfontosabb. Nem csinált különösebben semmi rosszat, csak annyit, hogy sokat van velem, és otthon alig van. Én már az első napokban belehalok, hogy nem láthatom.:'( Mit lehetne tenni? Hogy lehetne megértetni az anyukájával, hogy ez nagyon rossz nekünk? így csak eltaszítja magától a fiát-pont az ellenkezőjét éri el, mint amit akar. 19 éves a barátom, már felnőtt...bár még suliba jár, nem tud sok pénzt keresni, nem tud elköltözni még.

18/L


2011. máj. 23. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt neki kell megbeszélnie az anyjával.
2011. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:
2 hetet ki lehet bírni. lehet még jót is tesz :) egyébként meg semmi közöd hozzá, kettejüknek kell ezt megbeszélni. ha beleavatkozol, abból Te csak rosszul jöhetsz ki.
2011. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát azért van közöm hozzá, mert eszeveszettül szenvedek... a barátom is tenni akar ellene, csak nem tudja, hogyan! ezért kellene vmi ötlet, ezért van ez a kérdés. de köszi a segítséget. beszélni már próbált vele, de nem jött be.
2011. máj. 23. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem jött be, mit mondott?
2011. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát én is tiltanám ha a csaj egy ribanc lenne!
2011. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
uristen még 19évesen beszebályozzák gratulálok neki:DDD(Y)
2011. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19 évesen megtiltja neki az anyja az emberrablás pereljétek be!

Nagykorú fogvatartása

2011. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó kettőnek igaza van! miaz hogy egy 19 éves férfinak egy NŐ megmond bármit is még ha az történetesen az anyja is az illetőnek, azt hittem ilyen csak a mesékben van

22/F

2011. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ilyet megtiltani....semmi ok nélkül.Szerintem mondd meg barátodnak hogy ezt beszéljék meg.Ezt ne hagyja hogy csak így eltiltsák semmi ok nélkül tőled.A megoldás az lenne ha néha náluk is lennétek egy kicsit többet.
2011. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent az orrára kötni. Tapasztalat, hogy titokban is lehet szerelmes az ember, lehet titokban működő kapcsolatot ápolni. Azért gondolom nem poloskázza be a szerelmedet, és nem figyelteti egész nap. :D
2011. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!