Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat tőlem valamit ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit ez a fiú?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki alattam jár egy évvel általános suliban, ő 7-es én 8-os. Már régen "felfigyeltem rá" és megtetszett,de nem próbálkoztam nála mert,gondoltam,hogy úgyse kellenék neki.. Múlt hét szombaton voltam,focimeccscet nézni,és ő is volt két haverjával, pont mellettem ültek le. Aztán azt hallottam,hogy olyanokat mondott neki az egyik haverja,hogy "menjél már, ne légy gyáva" és akkor ő erre azt válaszolta,hogy "hagyjál már,biztos te is voltál már az" többször is összeakadt a tekintetünk,egymásra mosolyogtunk. Vége lett a meccsnek,felálltam és elindultam haza,akkor is hallottam,hogy mondja neki a haverja "na most,menjél most".. De nem jött oda:) Ma pár osztálytársam balhézott utolsó óra előtt, megyek a teremhez,látom mindenki ott van,hát ő is ott volt. Épp ránéztem,ő is rám nézett,egymásra mosolyogtunk,aztán rá pár másodpercre odajött hozzám( de én épp akkor nem figyeltem)megfordultam és ott állt mögöttem,és megkérdezte,hogy szombaton megint megyek-e a meccsre?:) Mondtam,hogy jah. Aztán megint elmosolyodtunk..


Szerintetek? Nem akarom "beleélni magam"hogy bejövök neki.. Mert mi van ha mégse?


2011. máj. 24. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit.
2011. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2011. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz. Biztosan rólad volt szó, mikor a barátja biztatta. Az elmondottak arra utalnak. Jelezd neki, mosolyogj rá, szemezzél vele. Oda is mehetsz hozzá. Köszönés után elkezdesz beszélgetni vele stb. Szóval kezdeményezz, biztasd.
2011. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit
2011. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!