Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hűséges férfi? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hűséges férfi? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy létezik e hűséges férfi, aki nem csalta meg még a barátnőjét? Esetleg olyan, aki régen megcsalta valamelyik párját, de ma már azt mondja, hogy inkább otthagyja mintsem megcsaljon valakit?

Kérlek, őszintén válaszoljatok, itt úgysem látja a párotok!!!

Nekem eddig kb. minden barátom azt mondta, hogy hűséges típus, soha nem csalná meg a barátnőjét stb. De szerintem mind hazudott.

A jelenlegi is azt mondja, hogy szerinte egy kapcsolatba nem fér bele a megcsalás, mégis visszahallottam, hogy a ahaverjának azt mondta, hogy mekkora papucs, amiért nem csalta meg a barátnőjét még a 3 év alatt. Akkor most mi is az igazság?


2011. máj. 25. 00:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Én sem csaltam meg 3 év alatt.
2011. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Papucs lenne amiért nem csalta meg a barátnőjét. Tarkón lövés...
2011. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
ha már egyszer összejövök valakivel, az kizárt dolog hogy megcsaljam..
2011. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen vettem el az asszonyt, most van két lányunk. Most 44 éves vagyok, tehát 20 éve együtt. Még nem csaltam meg. Ahogy magamat ismerem, nem is fogom. :)
2011. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden jó vagy ha csak szeretem akkor minek más???
2011. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Hát én egy időben 2 hetente váltogattam a barátnőimet de akkor sem csaltam meg egyiket se. Most már több mint 2 éve van barátnőm, Pécsen tanulok, annyi jó csaj van mint az állat, mi csak hétvégén találkozunk és mégsem csaltam meg. Pedig lett volna rá lehetőségem, meg se tudta volna, meg már szeptember óta ez van, hogy csak hetente találkozunk de mégse. Inkább kiverem 1 nap 5x, minthogy megcsaljam.
2011. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Ez érdekes kérdés. Vhogy nem gondoltam volna, hogy a fiúk vagy férfiak valóban megcsalják a barátnőjüket. Azt hittem ilyen csak a filmekben van.


Nekem csak egyszer volt barátnőm 3 hónapig. Messze laktunk egymástól és kb 5ször ha találkoztunk ezalatt. Akkor is csak ilyen sétálgatás meg haverokkal filmezés volt. Többször is megvádolt azzal, hogy biztos van valakim és megcsalom, pedig soha nem csaltam meg

2011. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Én nem csaltam még meg egy barátnőmet sem. Pedig elég nagy drogos alkesz vagyok, lehetőségem is lett volna, nem 1 nem 2, és nem teljesen beszámítható állapotban. Igazából nem tudom miért nem tettem, úgyse derült volna ki. Mégse tettem meg. 18/F
2011. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

Én régen mikor nem mentek a dolgok okésan,jártam mellé.A mostanival okésan mennek ezért nem tenném.


32F

2011. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Létezik hűséges nő? Jogosan fellehet tenni a fordítottját is a kérdésnek. Létezik hűséges nő és férfi egyaránt, persze. Megcsalás kb annyit tesz, hogy nem működik a kapcsolat, kiégett, nincs újdonság, unalmas, harag, és ki tudja még mi. Persze a szakítás nem jó, hisz jó a megszokott dolog, van kihez odabújni kis szeretetért. Én előbb mondanám meg a páromnak, hogy figyi, valami nem jó, újítsunk valamit valahogyan, vagy váljunk ketté, és majd meglátjuk hogyan tovább, mintsem hogy másfelé kacsintgassak.
2011. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!