Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hűséges férfi? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hűséges férfi? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy létezik e hűséges férfi, aki nem csalta meg még a barátnőjét? Esetleg olyan, aki régen megcsalta valamelyik párját, de ma már azt mondja, hogy inkább otthagyja mintsem megcsaljon valakit?

Kérlek, őszintén válaszoljatok, itt úgysem látja a párotok!!!

Nekem eddig kb. minden barátom azt mondta, hogy hűséges típus, soha nem csalná meg a barátnőjét stb. De szerintem mind hazudott.

A jelenlegi is azt mondja, hogy szerinte egy kapcsolatba nem fér bele a megcsalás, mégis visszahallottam, hogy a ahaverjának azt mondta, hogy mekkora papucs, amiért nem csalta meg a barátnőjét még a 3 év alatt. Akkor most mi is az igazság?


2011. máj. 25. 00:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem csaltam még meg egy barátnőmet se. Viszont az eddigi barátnőim közül mind a 3 megcsalt engem. Tehát fordítva is feltehetném a kérdést. Létezik olyan nő aki nem tárja szét a lábát egy kis jött-ment izgalmas kalandért?


Természetesen létezik. Elég sok. Tehát a kérdés hülyeség.

2011. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
ritka
2011. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Apám 25 év alatt nem csalta meg anyámat ,míg apámnak számtalanszor meg kellelet bocsátania, mert nem akart más nőt.

És én azt nem értem hogy mi az, hogy hűséges vagy elhagyja? Főleg előre, ilyent pasi nem tesz ha érez valamit egy ő iránt. Lehet hogy hűtlen, de nem hagyja el mert szereti. Ha elhagyja akkor nem szereti. Akkor meg nem hagyja el ha csak azért mert megcsalja, mert nem szereti.

De nyugi van olyan pasi aki csalfa lélek és benő a fele lágya. Ez kapuzárási pániknál (~50 év) persze nehezen megjósolható.

És aki örök hűséges típus kapuzárási pániknál jöhet a meglepetés.

2011. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
tudom, hogy fel lehetne nőknek is tenni ezt a kérdést, de mivel én az vagyok, így a férfiak véleményére voltam kíváncsi! köszönöm a sok választ!!
2011. máj. 25. 01:06
 15/27 anonim ***** válasza:

Hűséges férfi olyan ritka mint égen a fehér holló !


Tapasztalat

2011. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, ezért tettem fel a kérdést!!! de itt szinte mindenki hűségesnek vallja magát!
2011. máj. 25. 01:12
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy hűtlen, de nem hagyja el mert szereti."

Bocs, de ez paradoxon. Ha hűtlen, nem szereti.


Engem az csalt meg aki legjobban hangoztatta, hogy nem tenné, illetve az akiből a legkevésbé néztem volna ki. :S

2011. máj. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én se csaltam meg soha egy barátnőmet se.

23F

2011. máj. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Soha nem csaltam meg egy nőt se..ha együt vagyok valakivel eszembe se jut..
2011. máj. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem csaltam meg a barátnőimet pedig 18 éves korom óta van lány az életemben.

Most sem vagyok nagyon idős azért, csak 24, de a legtöbb kapcsolatom az távkapcsolat volt a fősuli mellett.

Elég sok buli volt a főiskolás évek alatt, sok a szép lány ott ahol tanulok és nem volt ritka, hogy több hónapon át csak 2-3 hetente találkoztunk a barátnőmmel. Még egy flörtbe se mentem bele, nem hogy megcsalásba. Egyedül is úgy viselkedek mindig, mintha ott lenne barátnőm. Ez így normális szerintem.

2011. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!