Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek, ha a pasitokat pofon csapná egy lány?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom a körülmények nem fontosak...
2011. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi okból is csapná pofon?

Am akárki lenne az, alap h rögtön megindulnék h szétszedjem a csajt :D Barátom is ugyanezt tenné ha engem ütne meg egy másik pasi.

2011. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:
attólfügg megérdemelte-e
2011. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kitépném az összes haját. :D
2011. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha egy csaj rá akarna mászni a pasitokra, aki szép szóval már nem tudja visszautasítani, csúnya szóra viszont a csaj besértődik?
2011. máj. 25. 11:13
 6/11 szamóca.. ***** válasza:

az volna ám csak a szégyen ha ott állnék a pasim melett, és mászna rá egy csaj, én meg addig lazán ücsörögnék míg idáig nem fajul a dolog.

valahogy el sem tudom képzelni.

2011. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mondjuk, ha egy csaj rá akarna mászni a pasitokra, aki szép szóval már nem tudja visszautasítani, csúnya szóra viszont a csaj besértődik?"


Ha mondjuk egy bulin elmegyek wcre és mire visszaérek az a látvány fogad h csattan a pofon, akkor ha barátom nem előz meg én b*szok le egy akkorát a csajnak h megfejeli a padlót :D És még örülhet ha csak ennyivel megússza :D

2011. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a szitu.


Ha a pasi a hibás (pl. megcsalt a nővel, és kiderül h a barátnője vagyok) akkor tőlem is kapna egyet a pasi:D


De ha hülye a nő, akkor elzavarnám. Nem szeretek verekedni, és ezt egy férfitól sem tűröm!


26.L

2011. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy nekem kellene megvédenem egy férfit. Azért az vicces lenne.

Volt már olyan, hogy a jelenlétemben "mászott rá" egy csaj a pasimra, én nem tettem semmit, vártam, hogy mi lesz belőle és közben jól szórakoztam. Úgy csináltam poént az egészből, hogy mindenki a nőcin röhögött. Hát aki hülye, az megérdemli.

Amúgy meg ha engem ütnek meg, kettőt adok vissza, de akkorát, hogy megtanulja az illető a rendet. De nem aláznám meg a páromat, aki férfi, azzal, hogy nem nézem ki belőle azt, hogy le tudja rendezni a dolgot, egyedül is.

2011. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor a pasimra bíznám. Ha a csaj besértődik a csúnya szóra, akkor a pasim majd elintézi:D Nekem sok közöm nem lenne a dologhoz, de ott maradnék nevetni egyet
2011. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!