Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a hűségről?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam ezen mostanában és arra jutottam, maximum abban hiszek, hogy az ember választ magának egy társat egy életre, akit tényleg szeret és akit majd intelligens módon csal meg előbb-vagy utóbb, h a másiknak ne okozzon fájdalmat, aki mellesleg ugyanúgy megteszi, mert kell az izgalom, de azért nem adnánk fel miatta a párunkat... Ez lehet a hosszú házasság titka?
2011. máj. 25. 11:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem mindenki ugyanolyan, és kb esélyünk nincs felmérni a Föld, de akár az ország lakosságának milyenségét e téren, ezért az ilyen általános kijelentéseknek nincs komoly létjogosultságuk. Maximum a saját ismerősi körödre vonhatsz le következtetéseket, ami - még ha az összes gyikes meg más fórumos válaszadót is beleszámoljuk - töredéke az összlakosságnak.

Én azt tudom mondani, hogy nálam, és az én ismerőseim/barátaim életében egyszerűen nincs olyan, hogy kell az izgalom, ezért megcsalom a párom. Nem létezik. Nincs kiélés, nincs vadászösztön, van viszont szeretet/szerelem, őszinte hűség, jóindulat, meg ilyenek. Az életben ki kell bírni a nehézségeket (már ha nehézségnek nevezhető, hogy csak a szerelmeddel dugj...), nem pedig gyáva módon meghajolni előttük.

2011. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Elszomorít (és ledöbbent), hogy vannak emberek, akik így gondolkodnak.
2011. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ez a hosszú és boldog házasság titka.


"A rózsa is egyszer nyílik minden évnek tavaszán,

Szeretni is egyet lehet tiszta szívből igazán"


Az én válaszomat ez a kis idézet adja meg.

2011. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%

Ha valóban megtalálod az igazi párod, akkor miért csalnád meg? Ha felmerül, akkor nem az igazi, nincs értelme vele lenni sem.

Én különben toleráns vagyok, sok negatív tapasztalatom van, ezért úgy gondolom, hogy most már alapvetően megcsalnék bárkit, ez természetesen nem valósul meg, ha szeretem, mivel akkor nincs is igényem rá. Ha engem csalnak meg, akkor sem borulok már ki, annak az indikátora, hogy már nem szeretnek, otthagyom a csajt.

2011. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem szerelmes,félre izél...ezt mindenki tudja.
2011. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mindezt a szerelemre alapozzátok, de az köztudott, hogy néhány évnél nem lángol tovább. Utána a "szeretet" ugyanígy elég gátló tényező?
2011. máj. 25. 12:07
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem köztudott. Legfeljebb a te ismeretségi körödben.
2011. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

sajnos a Magyar pasik túlnyomó része 10-15 év után már csak fingani fekszik be a párja mellé az ágyba.

Tetszik,nem tetszik,ez van.

2011. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem találkozom veled, hogy intelligens módon csalj meg.


A hűség az hűség. Döntés arról, hogy amíg együtt vagyok valakivel, addig csak vele.

2011. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A helyzet az,hogy mi pasik bizony mindennek ellen tudunk állni,csak a kísértésnek nem.


Kérdező barátom ezt hívja intelligenciának...XD

2011. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!