Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lánynak láthatóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak láthatóan tetszetek, de nektek esetleg nem tetszik ő, hogy viszonyultok a lányhoz?

Figyelt kérdés
Elutasítóan és ridegen, hogy vegye a lapot, vagy azért még kedvesen, nem akarjátok megbántani? Ha látjátok, hogy vonzódik hozzátok, rosszabb lesz a viszonyotok vele ahhoz képest, mint amikor még nem mutatta az érdeklődés jeleit?
2011. okt. 5. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Jártam már így. Végülis szépen elutasítottam amikor már nagyon mutatta hogy szeret engem meg minden és persze be is vallotta. De megmondtam neki hogy ne haragudjon meg minden. Igaz vette a lapot de még jó sokáig próbálkozott még akkor is amikor volt barátnőm, de mondtam neki ha keresztbe mer tenni nekem akkor nagyon rosszban leszünk. Azóta lenyugodott szerencsére.
2011. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Lefekszem vele, aztán összejövök a legjobb barátnőjével. Ez így korrekt.
2011. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!