Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál a helyemben, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a helyemben, mi lenne a leghelyesebb döntés?

Figyelt kérdés
Van egy srác.Teljesen belém van zúgva.Nap mint nap szebbnél szebbeket mondd és nagyon szeretne bizonyítani. Belsőleg nagyon bírom és nagyon kedves,normális ember. Külsőleg viszont nem,nem tudom,hogy tetszik e.Lehet,hogy idő kell? Csak sarokba vagyok szorítva."Utolsó remény" vagyok neki,azt mondta,hogy ha én nem jövök neki össze,akkor végzett mindennel.Nem tudom mi lenne a helyes.Segítsetek légyszi.(:
2011. máj. 25. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnálatból NE!!!


Nem szabad! Az csak szenvedést, és magányos perceidben sírást és kínt hoz magával!


És benned több a sajnálat mint az igazi vonzódás...

2011. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már elárulta magát,hogy az a bizonyos undorító manupulatív fajta aki képes fenyegetni téged.Gondolj bele mi lesz ha összejössz vele de kihűl a kapcsolat ?Akkor majd te leszel a hibás mert tett magával valamit?

Más.

Nem jön be annyira külsőre.Én próbáltam már jópárszor olyannal összejönni,aki nem jött be külsőre.Hiába szerettem meg a belsejét,a külsejét titkon sose tudtam elfogadni.Bár nem ezért,de mindig vége lett ezeknek a kapcsolatoknak és rájöttem,hogy rohadtul fontos a külső....Kémia...

Ezzel a sráccal ne tégy semmit!

2011. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Szerintem barátkozz még vele, hogy jobban megismerd. Azt lehet megtetszik pár hét múlva, de azért ne hagyd, hogy nagyon reménykedjen.
2011. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 proflux válasza:
ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon
2011. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erősen javaslom hogy mint párt felejtsd el, ahogy fentiekben is leírták már most érzelmileg zsarol és később ez csak még jobban kibontakozik...

Ilyen párkapcsolatokból sok sok sok fájdalom és keserűség származna, több mint boldogság.

Ha bejön a belsője hát legyetek jó barátok :)

2011. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,azt hiszem igazatok van és sokat segítettetek a döntésben,már tisztábban látom a dolgokat.:)
2011. máj. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!