Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a leghelyesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a leghelyesebb döntés? Még mindig szeretem, és ő is engem

Figyelt kérdés

körülbelül 3 lassan már 4 hónapja szakítottam a barátommal. majdnem 3 évet voltunk voltunk,és az utolsó fél évben már nagyon sokat veszekedtünk,és ugy éreztem hogy már nem szeretem,nem vagyok szerelmes. Nem akartam szíktani,csak szünetelni,1-2 hónapig nem találkozni. Ebbe ő nem ment bele,és egy veszekedés alkalmával kidobtam. Ő még sokéig könyörgött,h ne szakítsunk folytassuk,de akkor már olyan elegem volt belőle h nem akartam a folytatást. Az egyik 7végén még kérte h béküljünk ki 3 nap mulva meg már kapcsolatban volt iwiwen,és pár napon belül az is kderült ki az uj barátnő. Nem avatkoztam közbe,pedig eléggé bántott h egyiknap kéri h folytassuk és 3 nap mulva meg már semmint nem jelentek neki. Próbáltam nélküle élni. DE nem megy. Én még mindig szeretem,és szerelmes vagyok belé. Nem tudom hogy most mit kéne tennem. Azt halottam vissza h jól megvan az uh csajával,és "napról napra jobban szereti" :( én örülök h boldog,de közbe meg szenvedek. nem tudom mit csináljak. Volt már ugy h összevesztünk,és ő be akart csajozni,(néha sikerült is,1-3 napig járt velük,de puszin kívül nem volt semmi)akkor mindig megakadályoztam,és kibékültünk. MOst mikor utoljára szakítottunk,megfogadtam h nem fogok bele avatkozni az életébe,és szétzilálni egy alakuló kapcsolatát. De nagyon szenvedek,és nem tudom mit kéne csinálnom...

Főleg h megtudtam még ő sincs teljesen tul rajtam... Most mikor beszéltünk,mondtam neki h tul vagyok rajta,és akkor mondta h ő még nem. El van a csajjal,jól meg vannak,de belém szerelmes. csak h mind ketten tudjuk h ígya jobb ha külön vagyunk... de ez olyan nem fair! Akarom hinni h valami jó lesz. Hogy én is találok vkit,akivel el tudom felejeni. próbálkozok is,de nem megy. nekem nem megy az amit ő csinál. Érzem hogyha lépnék,akkor visszakaphatnám,de nem merek. És félek h ha arra várok h szakítsanak akkor sose lesz köztünk semmi...


2009. szept. 13. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha látol lehetőséget arra, hogy ezúttal más lenne minden, sokkal jobb, hogy a szerelmetek meg tudná menteni az együtt töltött hétköznapokat, akkor azt tanácsolom, hogy lépj! Ne a másik lánnyal foglalkozz, mert lehet, hogy így 3 ember lesz boldogtalan, viszont ha teszel a boldogságotokért, akkor lehet, hogy csak 1 ember fog szenvedni. Ez sem jó, de ebből a helyzetből nem is lehet sérelmek nélkül kimászni. Értékelem, hogy nem csak magadat nézed, hanem mások érzéseivel is törődsz, viszont a felesleges önkínzásnak sincs értelme. Látszik, hogy nagyon szereted és ő is téged, akkor mire vártok. Tegyetek azért, hogy boldogok lehessetek!
2009. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj,h már annyiszor avatkoztam közbe mikor megpróbűlt nélkülem élni... és csak pár hónapig volt minden happy :( Szerintem ő is attól félne h pár hónap után minden kezdődne elölről...
2009. szept. 13. 16:13
 3/8 A kérdező kommentje:

még mindig azon agyalok h mi lenne az amivel egyet előre léphetnék...


jó az ha válaszol iwiwen,megirom neki hvárom h szakíts a barátnőddel és elhívj egy randira...


tiszta gáz vagyok,m?

ja,és én 20 éves vafgyok ő meg 25

2009. szept. 13. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:

ennyi idősen már több eszed kell hogy legyen

kidobtad, most meg sírsz utána

ha kell könyörögj neki, és kérj még egy utolsó esélyt:)

sok sikert, sikerüljön visszaszerezni, és akkor becsüld meg jobban

2009. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen kidobtam,amit már rohadtul megbántam... :S de azóta nem kerestem meg semmi ilyesmi,most is csak azért hívta át anya ,mert le kellett vinni a pincébe a hűtőt meg a mosogépet,és nem tudott más erős embert megkérni,aztán akkor mikor hazament akkor irta h furcsa volt nálunk,meg mikor kérdezte h én hogyan állok a pasikkal azt mondtam h már tul vagyok rajta(elvégre mégse vallhattam be neki h tiszta béna vagyk és még rengeteget gondolok rá,meg szeretem :S hisz minden tudomásom szerint ő halál szerelmes a csajába....),és akkor irta h ő még nincs tul rajtam,meg ha csajjal el van,de nem szerelmes belé,mert még mindig engem szeret,és akkor megirtam neki én is h még nekem se sikerült teljesen a tovább lépés... és még mindig nagyon fontos nekem...
2009. szept. 13. 20:17
 6/8 A kérdező kommentje:

olyanokat irt h még nem telt el annyi idő h mi együtt lehessünk normálisan,meg ki tudja mitr hoz a jövő :S meg a sors utjai kifürkészhetetlenek


én meg azt válaszoltam ha sors magától nem ad semmit,.azért tenni kell

2009. szept. 14. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Sem veled sem nélküled. Ez kínlódás.

Ha el is felejted vagy próbálkozol is akkor is: ahol tűz volt ott parázs marad. A helyes döntés az hogy bepasizol.

Miért ez lenne a helyes? Mert ez a könnyebb.

Ő szeret téged még de ha az életében maradsz akkor vágyódni fog utánad és a barátnőjének is fel fog tűnni, és ha szereti őt megpróbál majd harcolni érte. De ha már ezt kell tennie akkor már neki is kín lesz, hogy egyátlán meg kell tennie. Te pedig továbbra is döntésképtelen maradsz...sőt talán el-el dördül egy két csók is amitől az exed reményt táplál újra irántad.

Ha külön mentek teljesen akkor mindkettőtök élete folytatódhat egy másik emberrel, és akkor az új párotokra koncentrálhattok.

Jakomo 25F

2009. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én is próbáűltam be pasizni,lehetőségem is lett volna. de mindenki ben őt kerestem... szeretem. és nagyon rossz nélküle. de nem akarok próbálkozni se... mondtam neki is h ez olyan helyzet amiből senki nem jön ki jól... meg azt is h sajnálom a nőpjét( de tényleg) nekem tök xarul esne ha a pasim el van velem,de az ex jár a fejébe meg őt szereti...

talán idővel jobb lesz nekem is...

2009. szept. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!