Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem egyértelmű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egyértelmű a döntés?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 hónapja szétmentünk, úgy volt, hogy végleg. Aztán 2 hete összejöttünk megint, de neki volt közben (sajnos) egy kapcsolata.

Programokat szokott szervezni (koncert, kiállítás, kirándulás, mozi, stb.), és ezekre mindig mentem.


Mondtam neki ma, hogy szeretnék menni a következőre, mire feszengve közölte, hogy még mielőtt szakított vele, az előző nője bejelentkezett a jövő heti programra. És hogy most mit csináljon, mert a nő másokat is hívott már a programra?

Szerintem a legrosszabb verzió, hogy nem megyek, mert ott a volt nő. Viszont nem szeretnék vele egy társaságban lenni, elég lesz még megemészteni, hogy volt.

Azt gondolom, meg kellene mondani az exnek, hogy ne jöjjön. Én legalábbis fordított esetben ezt tenném. Ez nem evidens?


2011. okt. 16. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
De, az. Engem is bántana ha ezek után még menne a nő.
2011. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez ilyen csoportos szervezés nagy társasággal, ráadásul az ex még másokat is hívott, tényleg udvariatlanság lemondani.

Én a helyedben vagy lenyelném a békát és mennék, vagy kihagynám.

2011. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megígérte a nőnek, nem akar a szájából seg.et csinálni, hát nem mondja vissza

de helyedben én biztos hogy elmennék, mert sajnos nem bíznék meg benne

2011. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolom, hogy nem az a nagyobb baj, ha vele "udvariatlan"?
2011. okt. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!