Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájt? Ha igen, képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájt? Ha igen, képes lenne (újra) szeretni?

Figyelt kérdés

Volt barátommal 4hónapja szakítotunk, kb 1 évig voltunk együtt. nagyon nagy szerelem volt. a végén sokat veszekedtünk, mert a haverja elkezdett hívogatni, én meg taliztam vele. végül szakítottunk barátommal a viták miatt. majd a haverjával randiztam és smároltunk. iszonyatosan megbántam, mert volt barátom pont akkor akarta újrakezdeni mikor elmondtam neki, h mi történt :(((

még mindig szeretem. sőt jobban mint bármikor máskor. azóta nem beszélünk, szerintem még mindig haragszik rám.

szerintetek van esélyem, ha elmondom neki, hogy megbántam és hogy szerelmes vagyok belé?

nem bírom nélküle!!!

16/L


2011. máj. 25. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

ezt el b*sztad (Y)

szentem mond le róla, annyira nem lehettél szerelmes ha smároltál a haverjával.

Te sem tudod mi az a szerelem -.-

2011. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
őszintén remélem, hogy nem bocsájt meg!
2011. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem fogadnálak vissza. Látva, hogy annyira szeretsz hogy lelépsz a haverommal, meg smárolgatsz vele...
2011. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 muhamadali ***** válasza:
ha meg is bocsájt akkoris felhozza majd még neked.. és meg is érdemled de felejtsed el!
2011. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 B.angel ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. Ne haragudj, de fogalmad sincs mi a szerelem. Vizsint 16 évesen még van esélyed ezt a hibát rendbehozni. A srácot meg felejtsd el! Ne okozz neki még több fájdalmat!
2011. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elbasztam ya. de most meg már tényleg nagyon szeretem. és bármit megtennék érte. és haverjával azóta nem is beszéltem, direkt elfelejtettük egymást.
2011. máj. 25. 21:49
 7/8 B.angel ***** válasza:
elnézést: viszont* akart lenni :)
2011. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 muhamadali ***** válasza:
felejtsed el... 16 éves vagy... nemcsak azt az 1 fiút tudod úgy szeretni.. de magyarázhatok mert úgyis azt fogod rá mondani hogy de....
2011. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!