Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megingott a párom! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megingott a párom! Ti mit tennétek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt a párommal,tavaly nyáron megkérte a kezem,boldogság volt ezidáig.

Tegnap elmondta hogy megismert a munkahelyén valakit,aki közelében jól érzi magát és elbizonytalanodott velünk kapcsolatban.De engem se akar elveszíteni,meg akarja oldani a helyzetet.Azzal a nővel még nem történt semmi,egy csók se.

De idegesíti mert ilyen még nem történt vele,és nem akarja ha bármi lenne,mert nem akar elveszíteni,mert velünk minden oké lenne,de szenved,és most már én is.

Mintapár voltunk,nálunk jobb pár nincs a környéken,mi adunk tanácsot és most mi szorulunk tanácsra!:(

Szerintetek ebben a helyzetben mit lehet tenni?Annyira tanácstalan vagyok,tegnap elmondta,én megértően fogadtam,nem kiabáltam,és elmondtam neki hogy szeretem,és bízom benne,hogy mellettem marad.

Kérlek segítsetek,írjanak akik hasonló cipőben járnak,minden tanácsot szívesen fogadok!

Köszönöm!


2011. máj. 26. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatotokba hozzál egy kis kezdeti romantikát, próbáljatok kivenni 1-2 nap szabadnapot a munkahelyen és menjetek el valahova és romantikázzatok. Lehet ez megoldana mindent.
2011. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HeriHery ***** válasza:
100%
Igaz Én fiú vagyok de úgy jártam mint Te. Tanácsom adj neki időt ne ronts rá (mert úgy jársz mint Én!). Próbálj finoman közeledni hozzá és igen a romantika ami az elején volt nagyon sokat segíthet Nektek. Szurkolok Nektek. Egy nagyon fontos tanács a bizalom megingott, de az őszinteség segíthet. Kérd meg, hogy Veled és saját Magával is legyen őszinte csak így lehet visszahozni a múltat (de csak akkor ha mind a ketten akarjátok)!
2011. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!

Remélem sikerül megoldani én azon leszek!

Higgadtan fogadtam a dolgot,nem hisztiztem,mondtam bármi lesz a döntése én itt leszek!

Hát remélem sikerül!

Várok még válaszokat!


Köszönöm!

2011. máj. 26. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogd fel feladatként, most vissza kell szerezned, hajrá!
2011. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is meg kell nyugodnod, mert ha feszült, görcsös vagy, az nem segít, sőt (persze tudom, hogy nehéz).

Ne kérdezgesd a nőről, ne emlegesd az aggodalmaidat egy ideig, hogy ne kötődjön hozzád negatív érzelem.

Együtt szerzett pozitív élményekre van szükségetek, járjatok el új helyekre, próbáljatok ki új dolgokat, mintha megint randiznátok. Azért én a rózsaszirommal behintett ágy típusú romantikát kihagynám most, lehet, hogy ebben az esetben erőltetett lenne. Csináljatok olyasmit, ami által új szempontokból is megismeritek egymást, pl. valami kreatívat, vagy egy extrém sportot. Próbáld felé a jó dolgokat kommunikálni, pl. hogy örülsz, hogy vele lehetsz.

23/L

2011. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!