Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, amit ő csinál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, amit ő csinál? Én reagálom túl? Ti mit szólnátok ehhez mit tennétek?

Figyelt kérdés

a barátommal néhány hónapja járunk együtt.

Mindig viszek magammal válltáskát ha megyünk valahova. Elöször megkérdezte hogy elrakom-e a teloját, pénztárcáját stb. Mondom persze.

Multkor fogta és magától belerakta a dolgait .... kihuzta az oldalzsebet, és még nekem volt ciki mert benne volt a betét meg a tampon.

Meg Magától kiveszi belőle a cuccait meg a zsebkendőit, amit belerak.


Ez engem eléggé zavar. De nem akarom neki szóvá tenni, mert ez hülyén jönne le, énis hülyén érezném magam.

De komolyan, én se turkálok a cuccai közt, a kocsiba még pl. a kesztyütartóba se szivesen nyulok be... ez engem kicsit zavar.

Már a telefonomat se merem a közelébe hagyni, nem akarom hogy abba is turkáljon, Kb. olyan érzésem van hogy kutakodik.


Értitek? Vagy csak túlreagálom?


2011. máj. 26. 10:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%

Túlreagálod. Ez normális. Én is ha nincs zsebem mindig a párom ridifityijébe rakom a telefont vagy pénztárcámat. És általában ez a nőknek jó érzés.

Csak te reagálod túl.

2011. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

nem az a baj, hogy belerakja. hanem hogy saját magától belenyúl és ki is veszi, mint a zsebkendőit is.

ahelyett hogy szolna

2011. máj. 26. 10:31
 3/32 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy? És mióta vagytok együtt??

Az én véleményem: igen, túl reagálod.

2011. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
18éves, 2hónapja
2011. máj. 26. 10:35
 5/32 A kérdező kommentje:
de nemtudom neki hogy állna a szája ha énis belenyulnék a cuccaiba....
2011. máj. 26. 10:35
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Túlreagálod, ez pároknál megszokott, én is elrakom párom cuccát és ő is, bármikor kiveheti, és én is. Most mit kérje hogy kiveheti-e a cuccát, mikor az övé? Legalábbis én tudom, hogy csak a sajátját veszi ki ez én cuccomhoz hozzá se nyúl. A betét, meg a tampon is egy idő után megszokottá fog vállni, nem lesz ciki.
2011. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
De most miért kéne szoljon? De ha téged ez zavar akkor nincs értelme folytatni a kapcsolatot. Mert ez még egy icipici apróság. Kicsit olyan lehetsz, hogy AMI A TIED AZ AZ ENYÉM IS AMI MEG AZ ENYÉM AHHOZ SEMMI KÖZÖD. Vannak ilyen ismerőseim. 4 Év után is külön kasszán vannak. És amikor ez egyiknek elfogy a pénze akkor a párjátol kér kölcsön KÖÖLLLCCSSÖÖÖNNN!
2011. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk elég hamar természetessé vált, hogyha a másinál van táska, akkor belerakjuk a dolgokat,és ki is vesszük belőle, ha úgy van. Én a telefonomat is mindig elől hagytam, nem zavart, ha esetleg belenézett a barátom. A tampon meg betét miatt meg aztán végképp nem szégyenkeztem, neked sem kell tenni. Valószínűleg tisztában van vele, hogy használsz ilyeneket. Szerintem te reagálod túl.
2011. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

jolvan.... csak számomra a táskám is az intimszférámhoz tartozik. kicsit zavar hogy belenyúl, mert az elején még megkérdezte h odaadom- e cuccát. de már nem... kicsit zavar...

a telomba meg végképp ne nézzen bele,ha oda kerül a sos én sem teszem.

2011. máj. 26. 10:40
 10/32 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
71%

Nem, nem reagálod túl.

Az én férjem is ezt csinálja: én szépen bepakolom a cuccaim a kistáskába, a gyerekeknek víz, nedves törlőkendő, papír wc-ülőke, papírzsepi, ami kell. Kiszámolom, mekkora táskaméret kell, mi a program.

Elindulunk.

Eltennéd a telefonomat? Eltennéd a pénztárcámat (=degeszre tömött irattartó)? Eltennéd a kulcsokat (börtönben lehet ekkora kulcstartó, van vagy fél kiló)

A zippzár persze szétmegy a táskámon, ha a gyereknek gyorsan kell a zsepi akkor nem tudom előrántani, mert kiborul a sok szir-szar. Aztán ha útközben szétválunk, akkor előfordult hogy nálam maradt a bérlete, igazolványa, vagy bármi.

De azért megkérdezi, hogy miért van nálam annyi sok szir-szar. De papírzsepi sosincs nála.

Most szépen kapott egy válltáskát, abba beleférnek a cuccai és mindenki hozza a maga kacatjait.


Lehet hogy másnak túlreagálás, de ha a családi program arról szól, hogy két órán keresztül kotorászok a táskámban valamiért, mert vagy épp eléri, vagy odaadja, de közben a zippzárt nem tudom behúzni és nyomoréknak érzem magam mert nem vagyok Siva istennő aki a 8 kezében tud tartani egy-egy vackot, akkor az igenis bosszantó.

2011. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!