Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, amit ő csinál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, amit ő csinál? Én reagálom túl? Ti mit szólnátok ehhez mit tennétek?

Figyelt kérdés

a barátommal néhány hónapja járunk együtt.

Mindig viszek magammal válltáskát ha megyünk valahova. Elöször megkérdezte hogy elrakom-e a teloját, pénztárcáját stb. Mondom persze.

Multkor fogta és magától belerakta a dolgait .... kihuzta az oldalzsebet, és még nekem volt ciki mert benne volt a betét meg a tampon.

Meg Magától kiveszi belőle a cuccait meg a zsebkendőit, amit belerak.


Ez engem eléggé zavar. De nem akarom neki szóvá tenni, mert ez hülyén jönne le, énis hülyén érezném magam.

De komolyan, én se turkálok a cuccai közt, a kocsiba még pl. a kesztyütartóba se szivesen nyulok be... ez engem kicsit zavar.

Már a telefonomat se merem a közelébe hagyni, nem akarom hogy abba is turkáljon, Kb. olyan érzésem van hogy kutakodik.


Értitek? Vagy csak túlreagálom?


2011. máj. 26. 10:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Sztem jelezd neki, h nem annyira szereted ha turkál a cuccaid között. Mondjuk engem ez nem zavarna ennyire...

Én is állandóan belepakolok az övébe, vagy megkérem h rakja el, mondjuk ha van rá lehetőségem (értsd: hallótávolságon belül van, ébren van) akkor szólok neki h kiveszem jó?


De tényleg furcsa h ez ennyire kiborít.

Mi titkolnivalód van előle?

2011. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
76%

"És általában ez a nőknek jó érzés."


Frászkarikát.

2011. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ja, most látom hogy az a baj, hogy turkál a táskában.


Szólj neki, én se nyúlok a férjem cuccai közé, ő se nyúl be a táskámba (nem azért mert ciki a tampon).

Engem azt bosszant, hogy nem hozza a sok cuccát ő maga (azért zavar, mert MINDIG így indultunk el eddig, ne az hogy egyszer-egyszer elrakok egy telefont).

2011. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se reagálod túl, főleg hogy még csak 2 hónapja jártok.

Ha megkért volna a párom, hogy cipeljem a cuccait, vittem volna, de furcsa lett volna, ha pár hónap után nyúlkált volna a táskámban. Csak éppen az én páromnak eszébe sem jutott, hogy én cipeljem az ő cuccait, hanem inkább felajánlott, hogy ő viszi az enyémet. Hát lehet, hogy maradi, de szerintem sokkal kedvesebb, mint nesze asszony, vidd a cuccom...

2011. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek pontozva de én a kérdezőnek adok igazat,hogy ez zavaró. Engem is zavarna és én sem nyúlok be senki cuccai közé. Azért pár hónapos kapcsolatba ezt nem kéne. Én szólnék,hogy vedd ki légyszíves a telót vagy zsepit.Itthon sem veszünk ki semmit a másik táskájából. Szerintem legközelebb ha odaad valamit akkor szólj neki,hogy oké de majd szólj ha kell és odaadom.
2011. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi házasságban sem turkálunk egymás táskájában, ha kell valami, elkérjük vagy betetetjük.

De néma gyereknek anyja sem érti a szavát, mondd meg neki, hogy tartsa tiszteletben, hogy a TE táskád (később: a te leveleid, a te e-mailjeid, a te telefonod stb. - nem tartozik rá, nem azért, mert bármi titkolnivaló van benne, hanem mert a tied.)


Mondjuk szerintem az gáz, hogy szégyelled előtte a tamponjaidat.

2011. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó két válasszal, főleg néhány hónapos együttjárás után.

Mi még 10 év és 2 gyerek után se nyúlkálunk a másik táskájába, vagy csak úgy, hogy pl. szól hogy "kiveszem a táskádból a telefonom", de ez utóbbi is ritka, inkább elkéri.

2011. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

semmi titkolnivalóm nincs előtte.

de ha már most belenyúl a táskámba a cuccaiért akkor késöbb a telefonomba is turkálni fog? Ha még nem teszi?


De hogyan közöljem vele, hogy zavar? Igy nem akarom hogy "Ne turkálj a táskámba, zavar"

valami enyhe jelzés kéne felé, amiből érti

2011. máj. 26. 10:53
 19/32 anonim válasza:
Jajjj Istenem. A saját dolga, jó hogy kiveszi. Mekkora gondod van neked. Ha ennyire zavar szólj neki, de ne itt írd meg, mert attól nem lesz jobb. Annyit még, hogy neked nagyon sok problémád lesz egy párkapcsolatban.
2011. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

inkább legyél egyértelmű, a jelzéseket nagyon nem értik...

Amikor rajtakapod, akkor mond neki, h te, mi lenne ha szólnál, és majd én előveszem neked...

Vagy úgy mint az egyik válaszoló, h veszel neki egy táskát, nesze, ebben cipeld a szarjaidat :) csak ezt kicsit finomabban

2011. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!