Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, amit ő csinál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, amit ő csinál? Én reagálom túl? Ti mit szólnátok ehhez mit tennétek?

Figyelt kérdés

a barátommal néhány hónapja járunk együtt.

Mindig viszek magammal válltáskát ha megyünk valahova. Elöször megkérdezte hogy elrakom-e a teloját, pénztárcáját stb. Mondom persze.

Multkor fogta és magától belerakta a dolgait .... kihuzta az oldalzsebet, és még nekem volt ciki mert benne volt a betét meg a tampon.

Meg Magától kiveszi belőle a cuccait meg a zsebkendőit, amit belerak.


Ez engem eléggé zavar. De nem akarom neki szóvá tenni, mert ez hülyén jönne le, énis hülyén érezném magam.

De komolyan, én se turkálok a cuccai közt, a kocsiba még pl. a kesztyütartóba se szivesen nyulok be... ez engem kicsit zavar.

Már a telefonomat se merem a közelébe hagyni, nem akarom hogy abba is turkáljon, Kb. olyan érzésem van hogy kutakodik.


Értitek? Vagy csak túlreagálom?


2011. máj. 26. 10:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyáltalán nem reagálod túl, nem is értem, ez mi hogy csak úgy fogja és belenyúl a táskádba.. Oké, nem mintha rejtegetnél ott bármit is, de azért mégiscsak... Én biztos megmondanám neki hogy ugyan légyszi szóljon előtte legalább ha ki-be akar valamit tenni. 20n
2011. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

10:40-es, miről beszélsz? Nem arról volt szó, hogy milyen rossz érzes amikor degeszre kell pakolni egy táskát..Hanem arról, hogy NEM SZERETI HA BELENYÚLNAK A TÁSKÁJÁBA a kérdezőnek..

Persze arról igazad van amit irtál

És kérdező, még csak 2 hónap, lehet h ezért zavar ennyire.

2011. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

2 hónap még kevés, és elhiszem, hogy zavar téged ha a barátod a táskádban nyúlkál. De ha már ez is gond és nem tudod vele megbeszélni akkor nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak.

Egy kapcsolat lényege, hogy tudjátok megbeszélni a dolgokat ami zavar benneteket, vagy másként gondoljátok az adott dolgokat.

Párommal több mind 1,5 éve vagyok együtt és a mai napig megkéri, hogy tegyem el a telóját és a pénztárcáját (mást soha nem hord magával), de van amikor kiveszi a táskámból. Engem ez nem zavar, és az meg főleg nem zavarna ha meglátná a táskámban a tampont, és? Nő vagyok, ő pedig felnőtt férfi, jól tudja minek kell, szóval....

2011. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerinted ez hol családi kapcsolatok???? :s
2011. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Valaszd kulon a ket dolgot,latom a telefonos tema izgat.

A taskodbol a sajat cuccat veszi elo,ez nem jelenti automatikusan azt hogy belenezne a telodba is.

Ha zavarna ezt csinalnam.

Mikor beleteszi a taskadba a cuccait akkor mondanam neki,jo,beleteheted csak szolj mikor kered.ez nem serto de eleg celzas arra hogy ha kell neki valami kerje ne vegye el.

2011. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Akkor semmiképp se költözz vele össze,ha már ettől is kiborulsz!

Akkor majd az mennyire fog zavarni,hogy ha hozzádszokik belenyúl a hűtőbe és kivesz valamit?stb...áááá

2011. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

2 hónap után csak nem fognak összeköltözni, és a hűtőjében csak nem tart tampont, amit cikinek érezne.

Sokan túl sokat láttok ebben a dologban.

Szerintem igenis kell egy kis magánszféra, és ezt a másiknak igenis tiszteletben kell tartania.

2011. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
szerintem te megcsalod és azért nem akarod hogy kutakodjon a cuccaid meg a telefonodban, ha minden rendbe akkor nincs félnivalód és megnézhet bármit a betétet meg ezeket egy intim kistáskában tartják (vagy retikülbe), 2 lehetőség egy hisztis hp vagy akit ott fognak hagyni ezért
2011. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A tampon, és a betét a kézitáskában egyáltalán nem ciki, ha rátalál a barátod. Szerintem ebben az egészben, amit leírtál, semmi természetellenes nincsen. A táskádba teszi a cuccait: ez valahol az összetartozás jele, én még örülnék is neki.


De ha téged zavar, beszéld meg vele, hogy ne tegye ezt.

2011. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy táskát.
2011. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!