Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tehet tönkre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tehet tönkre egy kapcsolatot, ha egy nő sokat foglalkozik a külsejével?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha beteges szinten foglalkozik a kulsejevel, akkor teljesen. Az tul tag fogalom, hogy foglalkozik a kulsejevel. Ez akarmit jelenthet. Ennyibol nem lehet megmondani.
2011. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Éppen ha nem foglalkozik az teszi tönkre legalábbis nálam így van.

Legyen csak piperkőc,és fullos külseje,én támogatom is ha kell,de nagyon adjon magára,mert én is adok magamra nagyon.


23F

2011. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak azt vettem észre a mi körünkben a pasikon, hogy amikor egy csaj megnézi magát egy pillanatra a kirakatban, vagy autó ablak üvegén, tényleg csak egy pillanatra, akkor a srácok gúnyosan összemosolyognak néha néha ki is beszélik az ilyet, és nem pozitívan...
2011. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, én például nagyon utálnám ha a nőm a külseje miatt elfelejtené élvezni az életet. Inkább főzzünk közösen, minthogy állandóan diétázzon, inkább lehetssen vele kirándulni mint hogy féltse a ruháját, inkább kosarazzunk minthogy féltse a műkörmeit...

Nekem sokkal fontosabb, hogy társam legyen a hétköznapokban, minthogy tökéletes legyen. Ha élettelen műanyag baba kell, majd veszek egy barbit.

2011. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.Ha külső alatt a rendszeres sport miatti kisportolt feszes testet,rendszeres kozmetikázást,fodrászt érted,akkor az jó.

Viszont ha csak egy puhatestű,vagy dagi aki egész nap mázolja magát,csücsörít a fészen,meg a körmét reszeli az gáz.

2011. máj. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátnőm hajlamos volt buli előtt 6-8-szor átöltözni és mikor megláttam rajta a szerintem legelőnyősebbet,közölte hogy ez nem jó és felvette a legelőnytelenebbet.Engem bosszantott.
2011. máj. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy vannak csajok akiknek sok minden "égő" (pl. biciklizés)

a pasik a bevállalósabbakat szeretik, akik benne vannak sokmindenben

2011. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!