Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Bejön nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Bejön nektek egy pasi! Heteken keresztül nézitek, majd felfaljátok a szemetekkel. DE? Amikor a fiú az első hónap után komolyan veszi. és lép. Hogy oké akkor legyen valami. Megijed. és hanyatt homlok menekül.

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok..a csajszi még csak 17..


Én igaz az elején nem foglalkoztam vele.. ez még inkább izgatta ahogy levettem róla..De mivel kora ellenére nagyon szép csaj..és hát tetszett is.. mondom megpróbálom.


Egy barátnőjével beszéltem..és hát mondtam neki hogy ejtse el neki h felőlem is oké lenne.. :)


Másnaptól kezdve.. se egy jel..egy mosoly..és zavartan leszegte mindig a tekintetét..egyértelmű volt hogy ennyi.


Arra gondoltam talán a sex gondolata miatt..


Ötletek?


2009. márc. 16. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ez van most. Egyértelmű h bejövök a lánynak, napokig tudnám mesélni a közös élményeket, jeleket. Elmondtam, h bejön, erre ahogy teltek a napok ugy zárkózott be. Megijedt? nemtom.
2009. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
lehet csak kalandot akart
2009. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Szerinted egy kicsit se voltál bunkó??Ugye???Barátnővel üzenni?????Minden oké????Malacot vettél a piacon és be is van oltva????Mert az oké!!!!Ez nem!!!

Szex és ennyi???Hát nem Te vagy a hercege fehér lovon.

Mert ettől az érzéketlenségtől még a ló is megdöglik.

2009. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A csaj nem tudja, hogy kezelje a problémát, mivel nem egyenes úton, szemtől-szembe közölted vele, hogy mit is szeretnél, hanem a barátnőjét használtad kerítőnek.

Magyarán most feladtad a labdát, (ugyanis neki kellene lépnie, neki kellene kezdeményezni feléd) amit -mivel nőből van- nem fog megtenni, ráadásul még ha akarna, sem biztos, hogy tudná, hogyan kezdeményezzen.

Másodsorban mivel a barátnőjétől tudja a dolgot, honnan tudod, hogy mit mondott rólad a barátnője, milyen véleményt sugalmazott neki rólad.

Harmadsorban pedig annak ellenére, hogy a barátnője már mondta neki a szitut, valószínű mégis kételkedik, mivel az csak a barátnője, és nem te vagy...


Ezt elszúrtad, de még korrigálhatsz, ha személyesen beszélsz vele.Persze ha személyesen megkeresed, azt a részt ne említsd, hogy te már a barátnőjével üzentél neki...

2009. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nekem totál így van.17 éves vagyok és állandó jelleggel nézek 1 fiúcskát :P ő is 17:)

Kiderült h énis tetszem neki :) (megsúgom h osztálytársa által, aki közös haverunk:D)és most ő is beijedt -,-

és ő pasii -,-

Szal tényleg nem értek pár embert.:S:D

2009. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Ez tökre érthető!

megtudta,h neked is teszik ő, ez ijesztő számára,metr eddig azt hitte,h ö csak titokban figyelt téged,dem ár tudod a titkát:) szoval sztem beszélned kéne vele,innentöl neked kell folytatni,te vagy a pasi!!:)hajráá;)

2009. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!