Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit kellene tenni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kellene tenni? A volt barátomról van szó. Ő szakított velem több, mint fél évvel ezelőtt. Sok időnek tűnik bár szerintem nem az.

Figyelt kérdés

Mivel én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, így úgyérzem, meghalok. Voltak már nagyon súlyos egészségügyi problémáim emiatt, 2 hónapig kórházban is voltam, mert állandóan görcsölt a hasam. Egyszerűen nem tudok nélküle élni, és tudom, hogy mindenki azt tanácsolná, hogy lépjek túl, de egyszerűen nem megy, mivel mindennél jobban szerettem őt, ő életem szerelme. Hogyan szerezhetném vissza? Eddig nem beszéltem vele a szakítás óta, de most már úgy érzem, tennem kell valamit, mert nem bírom tovább. Írjak neki valamit, vagy várjak, míg esetleg rájön, hogy szeret? Mert szeretett, csak nagyon megbántottam, és mivel ő is hasonlóan érzett irántam, így kiábrándult belőlem. De ez hosszú történet.

Szóval mit tegyek? Keressem meg újra?


2011. máj. 27. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha több mint fél éve szakított veled, az azért nagy idő. Olyan szempontból, hogy ennyi idő alatt bőven el lehet jutni az elhatározásra, hogy ő túl akar rajtad lépni. Talán már túl is lépett.


Én elengedném. De ha te még mindig annyira szereted, akkor adj még egy esélyt. Keresd meg, és beszéld meg vele személyesen, ha hajlandó rá, hogy van-e még egy esélyetek.


Ha nem, akkor legalább azzal a tudattal kezdhetsz bele egy másik életedbe, hogy azért mindent megtettél.

2011. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt egy hasonlo szituaciom. Nagyon nehezen leptem tul rajta, egy napig. O egyutt van azzal a csajjal mar 3 eve akivel utanam jottek ossze. Szoval en irtam neki egy emailt, hogy szeretem nagyon meg mindig, nagyon sokat eszembe jut es hogy nekem o a nagy o. ( amugy nem o volt az...) megirtam neki az emailt, aztan egybol valaszolt, hogy o is sokat gondol ram, viszont en kulfoldon vagyok es nem tudtunk szemelyesen talalkozni. Miutan megirta hogy neki is vannak gondolatai velem kacsolatban, utana mar nem erdekelt.ezt nem igazan ertettem miert van, de azota egyutt elek az eletem szerelmevel, eljegyzesrol beszelgetunk es a kozos eletunk epiteserol. Szoval szerintem irj neki, vesziteni nem fogsz semmit, ha nem valaszol, akkor hagyd a francba, EGY PASI SEM ER ENNYIT. ha meg valaszol es talan szimpatikus a levele, akkor mondd hogy talalkozhatnatok ha van ideje rad. Mennyi idos vagy? sok sikert! fel a fejjel es ha azt hiszed nala nincsen jobb, majd talalni fogsz, en is igy voltam, higyj nekem:) 23L
2011. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem kb 1 éve hagyott el az, akit életem szerelmének érzek/éreztem... Nekem is voltak egészségügyi problémáim miatta mert nem voltam képes túllépni. Próbáltam másokkal együtt lenni, de egyik sem olyan mint ő volt.. Nagyon sokat bántott érzelmileg, megcsalt, megalázott, mégis nagyon sokat szenvedtem miatta, mikor elhagyott. És jelenleg úgy érzem, hogy úgy mint őt, senkit nem fogok tudni szeretni. Valamit kiölt belőlem. Lehet még ma is visszamennék hozzá, de tudom, hogy neki nem kellek, mert egy f@szfej... Nagy törés volt az életembe, valószinű örök seb is marad a szívemen, akkor is ha később majd találok olyat, akit tudok szeretni. Viszont a te esetedben, adnék még egy esélyt, próbálj meg neki írni :) Hátha... Sok szerencsét!
2011. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:(
2011. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. máj. 27. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!