Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmespárok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmespárok! Ti szoktatok egymás nélkül bulizni menni? Ha igen, milyen gyakran, és hogy viseli a másik fél, ha elmentek nélküle?

Figyelt kérdés
20L
2011. máj. 27. 21:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Általában együtt megyünk, mindketten nagyon jóban vagyunk a másik baráti társaságával, úgyhogy közösen bulizunk.

A két évünk alatt talán 3-szor volt olyan, hogy külön mentünk.

Persze a konkrét bulizáson kívül ő is és én is eljárok a barátaimmal ide-oda.

Szerintem természetes, hogy néha csak a barátainkkal töltjük az időt, egymás nélkül, mert olyankor azért teljesen más.

Mindketten jól "viseljük", mert bízunk egymásban.

Sosem jutott eszembe még, hogy megcsal, vagy hasonlók és ez (szerintem) fordítva is igaz (legalábbis ha mégsem, akkor a barátom nagyon jól leplezi, hogy nem zavarja :) ).

L/24

2011. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Lányok ha a barátotok elakar menni bulizni, kérdezzétek meg mit csinál ott! Mert ugye gy darabig eltáncolgat, de aztán fiúkkal mit táncoljon?:D Egyedül meg csak a szerencsétlenek dancelnek.

Gondolom mindenkinél felér egy megcsalással egy ismeretlennel való táncolás...

Lányoknál ez már... Hiszen a barátnők eltudnak táncolgatni egymással.

2011. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
lányoknál ez más*
2011. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

21:24

Nem kötözködni akarok, de ha 100 százalékig megbíztok egymásban, akkor miért viselitek rosszul a dolgot?

Ez szerintem ellentmondás.

Mindenkinek szüksége van néha arra, hogy a párja nélkül, csak a barátaival legyen.

ez még nem jelenti azt, hogy nem szeretitek egymást.

L/24 (ha minden igaz utolsó voltam)

2011. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egyikünk sem jár bulizni, nincs probléma.
2011. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A barátokkal eltöltött idővel nincs gond... Csak a szórakozóhelyes felállással. Ő csak félt engem, mert sokan nyomulnak rám.:S
2011. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Utolsó (gondolom te vagy az "ellentmondásos :) ).

Rám is sokan nyomulnak, ha netán elmegyek egyedül, sőt még akkor is, ha a barátommal vagyok (szerencsére ő nem az az agresszív, verekedős fajta), én ilyenkor lepattintom az illetőt és kész.

Ezt a barátom is tudja, ezért nem félt engem ilyen szempontból.

Persze megesett, hogy valaki kicsit erőszakosabb volt, akkor fogtam magam és otthagytam, odamentem a barátaimhoz, hiszen gondolom te sem egyedül mész, ha nélküle vagy, hanem barátokkal, szóval még ilyenkor is van, aki "meg tud védeni".

L/24

2011. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
az én barátom 18 éves, a haverjaival szokott menni piálgatni... de addig szétaggódom a fejem... de mostmár hívogat engem is, hogy menjek :))
2011. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 napietus ***** válasza:

szoktunk, elejétől fogva nem volt ez gond. nincs mit "elviselni" mert ez tök természetes, mint az is, hogy együtt is eljárunk szórakozni, társadalmi eseményekre meg mindig együtt megyünk. én hosszú hétvégére is megyek néha a férjem nélkül, csak apukámmal, ő is mikor külföldre megy vadászni, nélkülem megy. néha elkísérem, de a tábori körülményeket nem nagyon díjazom, így Európán kívülre nem szoktam.


szerintem ez így jó, hülyeség folyton egymás nyakán lógni. többek között ezért van a sok válás, valamelyik fél egy idő után nem kap levegőt :)


29/N

2011. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, de a sok levegő se jó. Amúgy én táncos létemre eljárok táncolni más lányokkal is, probléma egy szál se. Bizalom a lényeg, és a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát.
2011. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!