Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmespárok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmespárok! Ti szoktatok egymás nélkül bulizni menni? Ha igen, milyen gyakran, és hogy viseli a másik fél, ha elmentek nélküle?

Figyelt kérdés
20L
2011. máj. 27. 21:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal 2és fél éve vagyunk együtt és szinte mindig csak külön járunk bulizni:) Nálunk teljes a bizalom egyáltalán nem szoktam aggódni h megcsalna mert biztos vagyok benne h nem:) Kell mindenkinek egy kicsit külön lenni a másiktól mert szerintem az már egészségtelen ha egy pár minden idejét együtt tölti. Hétköznap mindennap együtt vagyunk aztán a 7vége a barátoké..bulizás ilyesmi teljesen természetes:) Szerintem már megőrültünk volna ha nem lenne ez a kis pihi..így tökéletes:) 20/L
2011. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Fél éve vagyunk együtt, és kb. (két)havonta akad olyan házibuli, egyéb alkalom, amire külön-külön vagyunk hivatalosak. Elég jól viseljük, sőt, azért nem okozott még problémát, mert nem vagyunk túlságosan féltékenykedők.

(Néha-néha az utcán, villamoson még az is előfordul, hogy együtt bámulunk meg valakit és elmorfondírozunk rajta, jól néz-e ki, miért (nem), stb.)

Egyébként tudunk egymás baráti köréről, ismerjük ezeket a haverokat, ismerősöket, szoktunk mesélni erről-arról, de néha különösen jó külön lazítani, szórakozni, pihenni, pláne, hogy nemsokára összeköltözünk. :)

19/L

2011. máj. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Soha nem megyünk külön, mondjuk nincsenek is nagyon haverjaink, barátaink. Nyugis lelkek vagyunk, nem szívesen járunk el sehova. 5 éve együtt vagyunk.

21/L (27/F)

2011. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!