Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy szerelmes legyen?

Figyelt kérdés
A párom nem szerelmes belém csak szeretettel szeret lassan 6hónapja vagyunk együtt.Ő teljesen biztos pontnak tart az életében és kb. ordít rólam,hogy szerelmes vagyok belé, hogy tudnám elbizonytalanítani?
2011. máj. 27. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
mi az hogy szeretettel szeret? az nem az hogy szerelmes beléd vagy mi? jó hogy nem szívlapáttal szeret.
2011. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarul féltékennyé akarod tenni? Ez az, adj okot neki hogy "szeretettel" se szeressen (a te szavaiddal élve).
2011. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor fogjátok már fel végre, hogy az érzelmeket nem lehet befolyásolni???


Az vagy jön és előtör az illetőből magától vagy nem ....


Ha nincs tőled elájulva vagy nem is votl soha, és nem is érez semmi komolyat....csak tetszel neki akkor az isten nyiláért sem fogod tudni szerelmessé tenni!

2011. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:

ha eddig nem sikerült, akkor szerintem sehogy.

Mellesleg a kérdésedben és a leírásodban másra vagy kiváncsi...

Szerelmes legyen vagy bizonytalan? Nem mindegy.

Amíg látszik rajtad, hogy mennyire szereted, addig úgysem lesz bizonytalan. Szerintem beléd nem fog szeretni, ha eddig sem sikerült neki. Örülj, hogy legalább vele lehetsz.

2011. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!