Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdődő veszekedések. Korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdődő veszekedések. Korai lenne?

Figyelt kérdés
2 hónaposak vagyunk és újabban sokat veszekedünk, 1 hete minden nap sírás is van a bnőm részéről, mindig összekapunk valamin. Ma le akart szopni, de annyira felidegelt előtte, hogy nem állt fel rá, majd leugatott, hogy ez gáz mintha nem is izgatna fel... Ma volt a legdurvább, napról-napra rosszabb... Mit tegyek? szeretem, de lehet ő nem?
2011. máj. 27. 23:03
 1/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Érdekes kapcsolat....

Szerintem itt a legkisebb gond a veszekedés.

2011. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy legkisebb?
2011. máj. 27. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén az ilyet nem húznám nem működik kész inkább külön mint szenvedés.


Bár elképzeltem ahogy ott állsz idegesen ő térdel ordibálja hogy miért nem áll fel. (elképzelve eléggé vicces jelenet)

2011. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AfroAmerikai ***** válasza:
A veszekedések nem maguktól lesznek, mindig kiváltja valami. Ha nem tudjátok rendesen megbeszélni a dolgokat és egyre több a vita, akkor szerintem nem érdemes tovább húzni a dolgot, csak azért, hogy egymást tegyétek tönkre... De előtte mindenképp le kell ülni megbeszélni. Fontos lenne hány évesen vagytok.
2011. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor nem mondom rá azt, hogy leugatott...
2011. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ha valaki szeret, ő pedig nem ugat le...
2011. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23.28: na látod, épp ezért semmi értelme az egész kapcsolatnak.
2011. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!