Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb egy honapja a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb egy honapja a baratommal el vagyunk hulve egymastol, es nem tudjuk h miert. Eddig minden jo volt, kezdtek lenni veszekedesek es vajom ettol van? O meg mindig el van hulve tolem, mit csinaljak? Segicsetek,1 eve mar egyutt vagyunk

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a sok veszekedés okozta, de az sem kizárt hogy más (valaki) van a háttérben. Én azt tudom neked ajánlani hogy találkozzatok többet, csináljatok olyan dolgokat amit mindketten szerettek, pl: mozi,beülni valahova stb biztos javulni fog a helyzet és megtudod menteni a kapcsolatod!

Sok sikert!

2011. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es mast meg mit tehetek, mert probaltam ezt is,de mindig valami elrontota ,mert mire helyre jott volna az erzelmeivel megint bekovetkezet valami amitol elhult tolem,nagyon nem veszekedtunk de ugy latszik h ez eleg volt neki h elhuljon tolem:(
2011. jan. 31. 13:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar 1 honapja igy megy,o mind mondja h probal valtoztani meg minden,nem erzem szeretetet mar,de az is igaz h streszes allapotba voltunk mostanaban,es ettol jottek a veszekedesek is,de vissza kell kapjam a szeretettet,legyen minden olyan szep mint regebb,segicsel kerlek.
2011. jan. 31. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl sok időt töltöttetek együtt, és talán egy kicsit egymásra untatok. Töltsetek külön egy kis időt, amíg olyanokat csináltok, mint régen, menjetek el külön külön bulizni, foglalkozzatok magatokkal, töltődjetek fel energiákkal, ez segíthet. Ez sokszor szokott segíteni: :)
2011. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De lehet ha nem beszelunk egy darabig ,vagy nem talalkozunk akkor lehet minnel jobban elhulunk egymastol:(
2011. jan. 31. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy most egy kicsit levegőt vesztek egymás nélkül, ami nem azt jelenti hogy szakítotok!
2011. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar keso mindennek,a tegnap este szakitottunk,mind a kettonk dontese volt ez,de nekem annyira faj:(
2011. febr. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!