Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért álmodok még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért álmodok még az exemről és miért jut gyakran eszembe?

Figyelt kérdés

már 1éve szakítottunk , 4hónapig voltunk együtt

most meg már van egy kapcsoltom 10hónapja és elvagyok jegyezve, és szeretjük egymást tudom hogy én vagyok az élete

nem tudom miért lehet ez


2011. máj. 28. 08:18
 1/3 A kérdező kommentje:
persze az 1 év óta azért beszéltünk 1x-2x...írt februárban smst h látott engem és csak köszönni akart puszi.....próbáltam magam leállítani mert igencsak felkavart így flegmán egy ok-t válaszoltam...mert tisztelem és szeretem a vőlegényem
2011. máj. 28. 08:21
 2/3 anonim ***** válasza:
mert minden nőnek a fejében ott van az a kérdés: Mi lett volna, ha...?
2011. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 hónapja vagy vele együtt és el vagy jegyezve?

Nekem ez úgy fest, hogy Te ebbe a kapcsolatba menekülsz a valós érzelmeid elöl, mert ha így felkavar az exed akkor gondok vannak vagyis nem gondok ezek, mert az érzelmeket nem lehet befolyásolni, viszont azért tudsz tenni, hogy ne ültess fel valakit amig nem késö.

2011. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!