Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, maradjunk barátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, maradjunk barátok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom...akivel eddig nem voltunk annyira jóba, mert mindig összevesztünk valamin. Mostanában elég jóba lettünk...mindig is tetszettem neki (nekem is ő), de ő más lányba szerelmes..., de a csaj utálja. xd Mindig nekem mondja el, hogy mi volt..., de ez engem bánt, mert beleszerettem. De, ha elmondom neki, vagy kinevet vagy vége a barátságunknak...amit eddig próbáltunk felépíteni. Imádom a fejét és nem akarom elveszíteni.
2011. máj. 28. 09:46
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

Miért nem mondod el neki? Vagy legalább utalj rá. Lehet ő is jobban örülne neki, ha nem azzal a másikkal kéne szívnia.


Pl amikor mesél, ejtsd el neki, hogy:

"Bezzeg ez velem nem történhetne meg!" vagy valami hasonlót

2011. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okéé. köszönöm. megpróbálkozom vele..., de eddig nem mertem...nem akarom elveszíteni. ://
2011. máj. 28. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
ameddig szerelmes másba ne mond el neki, énis itt b*sztam el, mert ő jelenleg nem tud vele mit kezdeni, és csak teherként kezeli majd, vezesd rá hogy szeressen ki belőle, vagy várd meg ha annyira fontos neked és utána próbálkozz, de ameddeig másba az addig ne
2011. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké. csak már kicsit gáz, mert 3 éve szerelmes a csajba, de nem történik semmi xd nem tudom mit szeret benne annyira :// hát megpróbálom jobban megismerni, szorosabb kapcsolatot kialakítani vele és hátha majd..."átszeret" :) köszönöm.
2011. máj. 28. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:

9:53 as vagyok


mondogasd neki hogy semmi értelme rá várnia, úgyse lesz semmi stb :) amúgy hány éves vagy meg a srác? :D

2011. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jójó. :D hát elég fiatalok vagyunk xd én 15 ő 16
2011. máj. 28. 09:58
 7/8 anonim válasza:
ha csak a fejét imádod, marad a barátság
2011. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenét szeretem, te idióta. xd
2011. máj. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!