Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Hibáztam

Figyelt kérdés

először írok ide remélem jó helyre pötyögöm.Szóval Párommal majdnem 2 éve vagyunk-voltunk együtt ö 21 én 22 éves vagyok.

nagyon szerelmes úgy érzem ö az igazi nem tudtam senkiben megbízni annyira mint benne neki tudtam megnyílni egyedül, nagyon boldogok voltunk igaz volt pár vita néha önfejű vagyok de nem vészes, minden esetre az utobbi fél évben nem alakult jól sokat veszekedünk (nem volt állásom stresszes voltam én hibám és sokszor ingerülten válaszoltam-viselkedtem vele szemben)ja ö táv kapcsolat egyenlőre és ebben a 6 hónapban nem tudtunk a munkanélküliségem miatt találkozni se (az ö szülei nem tudták elhozni nem tudom mért mellékes is most már)így részéről elhidegült a kapcsolat, és volt 2 nagyobb veszekedés amikor bizony. hát..úgy beszéltem ahogy nem kellet volna le k.r-v ztam de akkor se rá voltam igazán dühös hanem magamra m1 mentegetőzés hatalmas hibát követtem el mélyen megbántam.de ö elhidegült tőlem és kiderült hogy van- lett egy harmadik fél a kapcsolatban részéről egy akkor még barátnak tartott személy akiben megbíztam és rá hajtott-sikerrel... ezért a párom szünetet kért tőlem. én nagyon nehezen viselem ezt nem tudok aludni enni nagyon semmit se.Kértem Bocsánatot nagyon szívből megbántam a viselkedésem új esélyt

próbáltam mindent amit tudtam mert érte bármit megtennék. fájt h talált mást, ö azt mondja nem tudja mit akar lehet beleszeretett abba a másik emberbe aki mellesleg 26 és van gyereke meg párja de állítólag nem szereti a párját

mert ö is az én páromba szerelmes. na és hát szóval fáj ezt mind elviselni de szeretem és szeretném visszakapni.de ma kiderült hogy akartak találkozni is hétvégére ez nagyon megrendített de csak azt mondta h szeretné tisztázni az érzéseit de ha elegy hétvégére hozzá aludni is .. nem hiszem h sokat kell ezt magyarázni.

lényeg lényege nem ment nem engedték.tudom hogy elhanyagoltam és nem kellett volna csúnyán beszélnem de megtörtént stresszes voltam nagyon s bánom hogy rajta töltöttem le párszor. mit tegyek? azt mondja nem tudja mit akar. nekem ö az életem.féltékeny vagyok és hiányzik nagyon, ez a 3. személy 2 hete van az életében és ennyire közel került hozzá. nem tudom mit tegyek.nem bírom már lassan ezt az egészet.segítsetek. ha bármi kérdés részlet érdekelne még tudok nem mindent írtam le kérdezzetek bátran. köszönöm előre is!


2011. máj. 28. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Neharagudj, de szerintem nem az miatt lett vége,mert csúnyán beszéltél vele és megbántottad!Ez csak egy plusz dolog volt. Ha már régóta nem tudtatok kettesben lenni hoszabb időre-mert távkapcsolat,és ő nem jött el hozzád,se te ő hozzá-akkor ez az igazi oka annak,hogy elhidegültetek.Keveset voltatok együtt,közbe ő tudott mással is lenni. Szerintem így már nincs esélye. Hova tetted a büszkeséged? Térj észhez,te képes lennél újra vele együtt lenni úgy,hogy tudod,hogy nemrég lefeküdt egy 26 évessel,akinek még gyereke is van? Szerintem nagyon félreismerted Őt!

Ne keresd többé,az a legegyszerűbb és tudom,hogy sokan mondják, de majd idővel elmúlik a fájdalmad.Kívánom a legjobbakat!23N

2011. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem volt vele együtt csak le akart menni hétvégén hozzá magyarba mert a fiú meghívta de a párom szülei nem engedék el, azért akart lemenni hogy tisztázza az érzéseit h mit is érez iránta
2011. máj. 28. 23:12
 3/11 A kérdező kommentje:
és nem tudtam elmenni sajnos igen mert sokba kerül az út de most lehetőségem van s lesz is jó darabig, munkám is van, el akartam hozni hozzám h lakjon itt s csak egyetemre menyen visza minden hó végén de, nem tudom mit érez.szeretem tiszta szívemből nem tudom kitörölni öt akarom és jobb akarok lenni annál a másik embernél amíg nem késő. mert ha találkoznak én nem tudnék többet a párom szemébe nézni úgy érzem
2011. máj. 28. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt a parodnak is ilyen oszinten, mint itt! Vagy irj Neki levelet! Jobb, ha kezzel, az bizalmasabb! Drukkolok es imadkozom Erted!
2011. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
el mondtam neki minden érzésem, úgy gondolkodtam a napokban hogy nem az én érzéseimmel vannak a gondok asszem v nem tudom de azt hiszem h rendben vok tudom mit akarok kitől. csak ö bizonytalan s nem tudok mit tenni hogy segítsek félek hogy a másikat válassza de tudjátok őszintén
2011. máj. 28. 23:35
 6/11 A kérdező kommentje:
nem az a baj h csak magamnak akarom hanem azt hogy boldog legyen szeretem lehet hülyeség nem tudom de ha kiderül h nem velem boldog hanem vele lenne , akkor tudjátok hagynám.szeretném h boldog legyen. de érzem h az az ember nem tisztességes nem a féltékenység miatt hanem a férfi párjával vlaó beszélgetés stb nem jo ember. nem akarom hogy bennem csalódott és azt hiszi vele jobb lesz és benne is csalódik, az még jobban fájna. boldognak szeretném tudni szeretném ha velem lenne az de hanem akkor se vele mert ö nem az akinek hiszi,értitek? bár lassan már én se értem.csak szeretem:(
2011. máj. 28. 23:39
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem írj neki egy levelet, hogy keressen meg, ha érdekled még. amúgy meg hagyd. a nők szeretik, ha futnak utánuk. keljel fel tátáje és jöjj bele a ba.szásba! :)

sok sikert! tudod, kutyaharapást, kutyaszőrével, nem fog érdekelni, ha benőzöl ...

2011. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet írok neki, de nem tudnák más növel lenni bár ez az én bajom,nagyon szar ez a helyzet nagyon:S
2011. máj. 29. 00:06
 9/11 anonim ***** válasza:

nem az utolsó nő az életedbe, légy férfi, legyen büszkeséged, a nők szeretnek az érzéseikkel takarózni, több pecsenyét sütögetni

keress rá youtoubeon: ARANKA SZERETLEK című számra, meglátod, hogy milyenek is a nők, az arankák :D

2011. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Erre azt tudom mondani, hogy régebbre visszavezethetőek a problémák. Ugyanis nem leszel stresszes ha az igazi társ van melletted, továbbá ha tényleg összeillenétek akkor nem fordultatok volna egymás ellen veszekedéssel.(gondolom az is már apróságokon ment, olyanokon amiken az ember utólag azt mondaná, te jó ég ezen vitázni???)


Azt mondom próbáld meg gondolataidat rendezni, érzelmeidet tisztázni, és felülről megnézni milyen konfliktusok voltak, objektíven(akár barátok véleményét is kikérni). Mindannyian önmagunkért felelünk! Szóval te csakis kizárólag a saját érdekeidet, cselekedeteidet nézzed!

2011. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!