Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megunt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megunt a barátom?

Figyelt kérdés
Egész héten együtt voltunk mert otthon balhé volt nálunk és hozzá "menekültem". Hétvégente vagyunk együtt, mert kollégisták vagyunk mindketten így csak akkor tudunk találkozni. Pénteken elmentünk ugyan arra a szórakozóhelyre együtt, és úgy volt nem megyünk ma mert nincs pénzünk, mondta h egyedül akar menni de alig húztam ki belőle hogy nem akarja h menjek végül mondta h " légyszíves most ne gyere" gondolom haverjaival akar menni most, de úgytudom fizetik neki mert nincs pénze.. eddig mindenhová együtt mentünk, sőt tegap beszéltük hogy nem megyünk ma erre ő elmegy... sőt tudom hogy arról a szórakozóhelyről csomó csajt vitt már a kocsiba. Nagyon féltékeny vagyok és félek hogy rámunt. Ma még nem hívott csak én hívtam, hiába mondta h hív 2x is nem hívott akkor is én hívtam fel. Azt mondta h kér pénzt h este lejön buli után, mert am nem egy helyen lakunk hanem kicsit meszebb és mégis oda elmegy minthogy velem legyen. Vagy megkéne értenem hogy egész héten együtt voltunk és haverjaival akar lenni? Nemtudok aludni... kérlek segítsetek! Mit csináljak most?
2011. máj. 29. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

hát az eddigi barátnőimből annyi elég szokott lenni (mikor együtt voltam velük), hogy hétvégente találkoztam velük...

oké hogy együtt vagytok, meg szeretitek egymást, de azért össze még nem költöztetek és nem is vagytok házasok. ugye?

2011. máj. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

"Mit csináljak most?"


Mit vársz,nyaljam a segged és mondjam azt hogy nyugi úgysem csal meg?Nem,én nem ilyen madár vagyok.Inkább tanácsot adok:


Igyál egy sört azt menj aludni.


Holnap kelj fel,zabálj valamit.Azt hívd fel a jómadarat hogy szakítasz vele.Majd próbálj valami olyan palingert keresni magadnak aki normálisabb ennél a fazonnál.

2011. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
érdekes megfogalmazás de egyetértek az ucsóval
2011. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek az utolsó előttivel. Ez a fickó rádunt.
2011. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség, hogy ráunt, egy hét folyamatos együttlét után szerintem normális, hogy szeretne kicsit a barátaival lenni...
2011. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!