Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megunt volna? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betssyke kérdése:

A barátom megunt volna? Vagy másra vágyik?

Figyelt kérdés
Szóval 3 éve vagyunk egy pár,több mint 2 éve élünk együtt és egyben meg is kérte a kezem már. És az a problémám hogy mindennap ugye találkozunk,de igazából nem sokat mert ő nappal dolgozik én meg éjjel. És az a problémám hogy egyszerűen nem akar vagy nincs kedve lefeküdni velem. És ráadásul ha le fekszünk akkor is úgy hogy elötte veszekedni kell és nekem kezdeményezni. De egyszerűen már hülyének érzem magam hogy én mászokra rá mindig és pláne mikor elutasít hogy fáradt vagy fáj valamilye akkor leginkább sírnék. Már mindenre gondolok hogy mért nem,de azt mondja szeret,de nem igényli a szexet és hogy én szexmániás vagyok. 24 éves vagyok ő 25! Normális az hogy hetente-másfél hetente egyszer vagyunk együtt és általában nem tart 10 percnél tovább??? Már nem tudom mit csináljak! Tiszta hülyén érzem magam! Segítsetek légyszives mért van ez vagy mit tanácsoltok? Beszélni nem lehet vele erről mert felhúzza magát és csak veszekedés lesz belőle.. :((((
2010. júl. 21. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mióta tart ez az állapot? amúgy meg ha nem lehet vele beszélni az nem kapcsolat már ne haragudj a minimum hogy meghallgatom a másikat, türelmesen, főleg ha "baj" van

valószínű kiszeretett belőled, vagy szeretője van

sajnálom

2010. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kövér vagy?
2010. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Férfiszemmel nézve...... sajnálom....... de azt kell mondanom tuti, hogy mar nem szerelmes beled! Talán van valakije talán nem de az biztos, hogy valami elmúlt és mar nem vagy kívánatos szamara. Bocsi a nyers fogalmazásért. F 31
2010. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez kb 3 hónapja ennyire durva,de elötte is mindig én kezdeményeztem mondván ő nem szeret. Tavaly voltunk külön 1 hónapot,mert rájött a bulizhatnék és hazaköltözött. Ahogy megtudta hogy van valaki aki "udvarolgat" nekem,egyből bőgve jött vissza és azzal hogy gyereket akar meg stb. Ez mind szép és jó volt,mert minek jött volna vissza ha nem szeretne.. És az a legrosszabb hogy nem mutatja ki az érzéseit sem,mert hogy ő nem nyálas. Ha nem szeretném már tuti elküldtem volna mert egyfolytában kattog az agyam hogy mért van ez.
2010. júl. 21. 15:18
 5/11 blanku ***** válasza:
Erre van megoldás!Egyszeruen probald meg te hogy amikor o akarja ne csinalj semmit.probalj meg olyan lenni vele mint o veled!ha ezt ki birja akkor helyre jon a kapcsolatotok ha pedig nem akkor sajnalom ez lesz a sorsa.nekem be vallt csak en 2 eve vagyok a baratommal es nem vagyunk ossze koltozve mivel tul fiatal vagyok.de mi is minden nap egyutt vagyunk mivel majdnem szomszedok vagyunk.ha pedig ez nem tunik jonak probald kenyeztetni picit es csinalj uj dolgokat mikor egyutt vagytok!
2010. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér normál alakom van semmi nem változott rajtam amióta összejöttünk. 168 cm vagyok és 62 kg. Átlagos. De mondtam neki ezerszer ha nem tetszek avgy nem szeret mondja meg ne csináljon hülyét belőlem. De mindig azt mondja hogy nem lenne velem ha nem szeretne. Rendesen haza adja a pénzt mindig tudom hol dolgozik meddig bármikor ellenőrizhetem,telefont mindig felveszi. Még a haverjaival sem foglakozik,nem jár el sehova szóval egyszerűen nem értem.. Egyszerűen nem tudom hova tenni mi ez nála :(
2010. júl. 21. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ez ideiglenes állapot. nálunk is volt egy ilyen fél év - év, kb havonta egyszer-kétszer ért hozzám, akkor is nekem kellett kezdeményezni. megmondta, hogy már nincs úgy igénye rá. aztán kiderült, hogy más barátnőimnek is voltak - vannak ilyen problémái. de elmult. kevesebb lett a munka, több időt töltöttünk együtt és valahogy megváltoztak a dolgok. és ez minden ismerősömnél így van - volt. szóval nehéz ez, de kitartás, mert aztán úgyis megváltoznak a dolgok egy idő után. viszont ha nem, és még beszélni sem akar róla, akkor vagy ijessz rá azzal, hogy te sem mászol rá, te sem érsz hozzá és hátha beijed, hogy most akkor mivan. de biztosan változni fog ez egy idő után, csak ki kell várni. sok kitartást hozzá :)
2010. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na igen ezt csináltam vele pont vasárnap hogy mikor ő akart mondtam neki hogy nem mert lassan megyek dolgozni és pihennem kell. Este 8 kor jutott eszébe(én este fél 11-re mentem dolgozni) és megsértődött hogy látom mikor ő kezdeményez elutasítom. De együtt voltunk egész nap és nem akart,de mielött mentem volna dolgozni akkor igen. Mintha szándékosan mondván akkor úgysem akarok..kb. leg nekem úgy jött le. Vagy tényleg van olyan férfi akinek nem lételeme a szex???? :O Azt mondta ő az nélkül is meglenne velem,na ez kopp volt nekem. Azt is mondtam neki hagy vegyek akkor egy vibrátort és nem fogom ezzel nyaggatni,de nem engedi meg. Áhh,kész vagyok!
2010. júl. 21. 15:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad van,csak annyira rossz :( Annyira tanácstalan vagyok. Folyamatosan az fordul meg nekem is a fejembe hogy esetleg más tetszik neki vagy nem szeret,de akkor meg ott van hogy mért van velem? Hisz a szülei a haverjai másik városban élnek a fizetését hazaadja az egészet tényleg tudom ellenőrizni,de akkor is tök hülyének érzem magam ebben a problémába. köszönöm a válaszotokat,segítségeteket!
2010. júl. 21. 15:31
 10/11 anonim válasza:

Szerintem ha tényleg szeret és a szexen kívül minden jól működik nem lehet nagy a baj. Ha nem igényli, az egy dolog vannak ilyen férfiak meg nők is...létezik férfi frigiditás google-ba keress rá.

Nekem is vannak időszakaim "hullámvölgyek" van amikor 2 hétig se nyúlok a páromhoz van amikor meg 2 napig is rajtam van "késztetés":)

De attól még szeretem és összebújva alszunk el, megpusziljuk egymást, (most ez lehet hülyén hangzik) de ha ebéd után kajás marad a szám "leszedi". Apróbb kis kedvességek sokat jelentenek, ebből tudod megállapítani hogy szeret. Nem pedig abból hogy mekkora a szexuális étvágya.

Ha erőlteted, vagy épp elutasítod az meg nem jó semmire.

2010. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!