Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ha sok időt töltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ha sok időt töltünk együtt, akkor úgy érzi, hogy megunt és szakítanunk kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt és ha egy-két hetet folyamatosan együtt töltünk, akkor bekattan. Másnap pedig közli, hogy hülye volt és szeret. Ez már többször előfordult de a legutóbbi alkalommal azt mondta, hogy nem szeret ÚGY.
2009. máj. 20. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Haldoklik a kapcsolatotok. Lépned kéne...
2009. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy szakítsak vele? Én inkább helyre hozni szeretném.
2009. máj. 20. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ilyenek járnak a fejében, az azt jelenti, hogy még nem akar megállapodni, meg komoly kapcsolatot. Biztos nem veled van a baj, valószínűleg csak még sok mindent látni akar az életben, meg csajozni. Ha néha mégis meggondolja magát, akkor az kényelemből van, mert nehéz otthagyni a megszokást. De szerintem hagynod kéne neki. Csak ideig-óráig tudod magadhoz kötni, ha másra vágyik... Sajnálom. Lehet, hogy kimegy a nagyvilágba, aztán úgy fogja magát visszakönyörögni...
2009. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És még valami: arra tehát ne is gondolj, hogy te vagy a hibás, mert unalmas vagy, és próbálj másmilyen lenni. Az állandó megfelelésbe úgyis belefáradsz, plusz becsapod magad, és úgysem mehet a végtelenségig...
2009. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Féltem, hogy ez az egyetlen megoldás. Csak nagyon nehéz. Tegnap volt ez a dolog utoljára téma és most nagyon ki vagyok borulva. Azt mondta, hogy próbáljuk meg folytatni, de nem tudom,helyre lehet-e hozni. Nagyon szeretem és mindent megtettem, hogy jó legyen neki is és nekem is. Nem azért, hogy magamat nyugtassam, de azt tudom, nélkülem nehéz lesz neki, még akkor is ha most úgy érzi, könnyebb menekülni.
2009. máj. 20. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

van más megoldás, ki lehet próbálni még valamit. nálunk ez segített.

először is megbeszélitek, hogy mennyit lesztek együtt. nem tudom mostanában milyen gyakran találkoztok, de akkor csökkentsétek. nálunk a bevált adag a 2-3 naponta, 2-3 órára és egy héten egyszer meg mondjuk egész napra, vagy nálam alszik este. a köztes időkben lógj a barátnőiddel, őt is hagyd a haverjaival lenni.

ha együtt vagytok, akkor se mindig otthon üljetek, legyen nagyon változatos a program: mozi, strand, kirándulás, futás, piknik, filmnézés, társasjáték, néha kell összebújás, főzz neki, sportok, és nagyon fontos, hogy ha együtt vagytok, néha a haverjait is hívd, pl bulizni, strandra, szalonnasütésre, hogy veled lehessen, de mégse érezze azt, h csak veled kell lennie.

persze nagyon ügyesen kell ezt csinálni, kitartónak lenni, de remélem ezzel a módszerrel még együtt tudtok maradni :) sok sikert!

2009. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott már nagy a baj, ha nem szeret veled akármennyi ideig együtt lenni. Nem látok jövőt a kapcsolatban. Attól is függ, hogy mit tegyél, hogy mennyi ideig szándékozol vele maradni. Ha nem végleg, kár erőltetni.
2009. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szándékom az, hogy végleg vele maradjak. Úgy érzem, hogy ő a másik felem, nagyon szeretem.
2009. máj. 21. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!